در حال بارگذاری ...
 • حذف پیچ ورودی روستای هرمود در محور لار - بستک با مشارکت خیرین

  طول این پروژه یک کیلومتر و حجم خاکبرداری ۲۷۰ هزار متر مکعب به همراه دو دستگاه ابنیه فنی است و در اجرای این پروژه نیاز به جابجایی شبکه برق در این مقطع وجود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از حذف پیچ ورودی روستای هرمود در محور لار - بستک با مشارکت خیرین این روستا خبر داد .

  محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در بازدید از این پروژه اظهار داشت : حذف پیچ ورودی روستای هرمود در محور لار - بستک با مشارکت خیرین این روستا انجام خواهد شد . با حذف این پیچ که یکی از نقاط حادثه خیز در ورودی این روستا است که بصورت مستقیم و چهار خطه با رفوژ میانی احداث خواهد شد و نقش قابل توجهی در کاهش تصادفات دارد .

  مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در ادامه در خصوص مشخصات فنی این پروژه تصریح کرد : طول این پروژه یک کیلومتر و حجم خاکبرداری ۲۷۰ هزار متر مکعب به همراه دو دستگاه ابنیه فنی است و در اجرای این پروژه نیاز به جابجایی شبکه برق در این مقطع وجود دارد .

  شایان ذکر است در این بازدید عبدالمجید دستاران مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها ، دلاور معاون فرمانداری ویژه لارستان علمدار بخشدار صحرای باغ ، عبدالله قهرمانی رئیس اداره راه و شهرسازی لارستان و مهرافروز مشاور این پروژه حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در آذربایجان شرقی تا پایان شهریور ماه

  افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در آذربایجان شرقی تا پایان شهریور ماه

  در حال حاضر علاوه بر مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی فعال در محورهای مختلف استان که وظیفه خدمات رسانی به مسافران را بر عهده دارند ، ۳۲ مجتمع در حال ساخت و۳۶ مجتمع نیز در مرحله استعلام هستند .

  |

  اجرای عملیات احداث باند دوم دامنه محور خوانسار – گلپایگان – خمین

  اجرای عملیات احداث باند دوم دامنه محور خوانسار – گلپایگان – خمین

  ۱۱۰ کیلومتر از این محور در حوزه راه های استان اصفهان واقع شده و این اداره کل با نگاهی ویژه به منظور ارتقاء سطح کیفی ، حذف نقاط حادثه خیز و تصادفات رخ به رخ ، چهارخطه نمودن مسیر را در دستور کار قرار داده است .

  |

  نظرات کاربران