در حال بارگذاری ...
 • حذف پیچ ورودی روستای هرمود در محور لار - بستک با مشارکت خیرین

  طول این پروژه یک کیلومتر و حجم خاکبرداری ۲۷۰ هزار متر مکعب به همراه دو دستگاه ابنیه فنی است و در اجرای این پروژه نیاز به جابجایی شبکه برق در این مقطع وجود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از حذف پیچ ورودی روستای هرمود در محور لار - بستک با مشارکت خیرین این روستا خبر داد .

  محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در بازدید از این پروژه اظهار داشت : حذف پیچ ورودی روستای هرمود در محور لار - بستک با مشارکت خیرین این روستا انجام خواهد شد . با حذف این پیچ که یکی از نقاط حادثه خیز در ورودی این روستا است که بصورت مستقیم و چهار خطه با رفوژ میانی احداث خواهد شد و نقش قابل توجهی در کاهش تصادفات دارد .

  مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در ادامه در خصوص مشخصات فنی این پروژه تصریح کرد : طول این پروژه یک کیلومتر و حجم خاکبرداری ۲۷۰ هزار متر مکعب به همراه دو دستگاه ابنیه فنی است و در اجرای این پروژه نیاز به جابجایی شبکه برق در این مقطع وجود دارد .

  شایان ذکر است در این بازدید عبدالمجید دستاران مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها ، دلاور معاون فرمانداری ویژه لارستان علمدار بخشدار صحرای باغ ، عبدالله قهرمانی رئیس اداره راه و شهرسازی لارستان و مهرافروز مشاور این پروژه حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  اتمام روکش آسفالت ۲۵ کیلومتر از محور اصفهان - چادگان

  اتمام روکش آسفالت ۲/۵ کیلومتر از محور اصفهان - چادگان

  طبق تعریفِ قرارداد ، نقطه شروع از حدود هفت کیلومتری دهکده چادگان به طرف اصفهان است که روکش آسفالت ۲/۵ کیلومتر آن در حال حاضر انجام شده و تابلوها و علائم ایمنی نیز در دو روز گذشته با اعتبار سه میلیارد ریال نصب شده‌ است .

  |

  نظرات کاربران