در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات احداث راه روستایی چاه نهر - فدامی در قالب طرح ملی ابرار

  در حال حاضر عملیات خاکبرداری ترانشه ها احداث ابنیه فنی و زیرسازی این محور توسط ماشین آلات راهداری این اداره کل در حال انجام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راه و شهرسازى لارستان از شروع عملیات اجرایی احداث راه روستایی چاه نهر - فدامی خبر داد .

  محمدرضا باقرى فرد با بیان اینکه در سال گذشته ٥ کیلومتر از این محور در مرحله اول طرح ملی ابرار اجرا شده بود ، افزود : پس از پیشنهاد اداره کل راه و شهرسازی لارستان ٥ کیلومتر دوم نیز در مرحله دوم طرح ابرار از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به این اداره کل ابلاغ شد .

  او اظهار کرد : در حال حاضر عملیات خاکبرداری ترانشه ها احداث ابنیه فنی و زیرسازی این محور توسط ماشین آلات راهداری این اداره کل در حال انجام است .

  باقری فرد تصریح کرد : با اتمام این پروژه ١٠ کیلومتر از ١٥ کیلومتر محور مذکور که در حوزه استحفاظی این اداره کل قرار گرفته است به بهره برداری می رسد که ضمن کاهش ١١٠ کیلومتری لارستان به منطقه گردشگری فدامی داراب باعث تسهیل در ارسال محصولات کشاورزی روستای چاه نهر به مرکز استان فارس از طریق این محور خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است .

  |

  بهره برداری از پروژه های راهداری استان لرستان با حضور رئیس سازمان راهداری

  بهره برداری از پروژه های راهداری استان لرستان با حضور رئیس سازمان راهداری

  با ابلاغ اعتبارات ماده ۱۰ بازسازی ، در مجموع ۲۴۳ قرارداد بازسازی منعقد شد که تا کنون، ۶۵۰ کیلومتر روکش آسفالت ، بهسازی ، مرمت و ساخت ۹۲ دستگاه پل و ۵۰۰ کیلومتر ایمن سازی به بهره برداری رسیده است .

  |

  نظرات کاربران