در حال بارگذاری ...
 • عدم برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته در سال جاری

  در صورت فراهم شدن زمینه مناسب برای برگزاری نمایشگاه سال آینده (۱۴۰۰) ، اطلاع رسانی لازم متعاقبأ انجام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ شرکت راه آهن در اطلاعیه ای اعلام کرد : نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته ، در سال جاری برگزار نخواهد شد .

  در این اطلاعیه آمده است : با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و سلامتی روزافزون ، به اطلاع می رساند با توجه به ضرورت تلاش همگانی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم پیروی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت هرگونه تجمع و نیز به دلیل شرایط اقتصادی شرکت های خصوصی حمل و نقل ریلی ، شرکت راه آهن در سال ۱۳۹۹ برنامه ای برای برگزاری «نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته» در دستور کار ندارد .

  لازم به ذکر است در صورت فراهم شدن زمینه مناسب برای برگزاری نمایشگاه سال آینده (۱۴۰۰) ، اطلاع رسانی لازم متعاقبأ انجام خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  برقراری مجدد پروازهای مسیر مشهد در فرودگاه بیرجند

  برقراری مجدد پروازهای مسیر مشهد در فرودگاه بیرجند

  در برنامه تابستانی چهار پرواز هفتگی در مسیر مشهد - بیرجند - مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر برقرار خواهد بود که پرواز یکشنبه ساعت ۱۸:۵۰ از بیرجند به سمت مشهد پرواز و ساعت ۲۰:۳۰ از فرودگاه مشهد به سمت فرودگاه بیرجند حرکت خواهد کرد .

  |

  صادرات به اوراسیا در پساکرونا

  صادرات به اوراسیا در پساکرونا

  باتوجه به اتفاقات ناشی از شیوع کرونا ، در ۲۱-۲۰۲۰ دولت‌های جهان اجبارا بیشترین برنامه‌ریزی اقتصادی و اجتماعی خود را به‌ منظور مقابله با این ویروس در دو بخش ایجاد امنیت غذایی و بهداشت و درمان معطوف خواهند کرد . با توجه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود ، بدون شک این مساله ...

  |

  صرفه جویی های حمل و نقل ریلی نمونه بارز ارتقا بهره وری و ارزش افزوده در اقتصاد ملی

  صرفه جویی های حمل و نقل ریلی نمونه بارز ارتقا بهره وری و ارزش افزوده در اقتصاد ملی

  قانون پیش‌بینی کرده است که هرگونه سرمایه گذاری که منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت شود اصل منابع سرمایه گذاری به سرمایه گذار مربوطه برگردد و شرکت راه آهن به استناد مبانی قانونی با تشکیل ۱۲ کارگروه تخصصی و با یک اقدام جهادی برای ارتقا بهره وری در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل ریلی ...

  |

  نظرات کاربران