در حال بارگذاری ...
 • کاهش بی سابقه عملیات پروازی در فرودگاه مهرآباد به دلیل بحران کرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد از کاهش ۸۰ درصدی اعزام مسافر در این فرودگاه طی فروردین امسال نسبت به فروردین سال ۹۸ خبر داد .

  ابراهیم مرادی گفت : فرودگاه مهرآباد به دلیل بحران کرونا در فروردین ۹۹ حدود ۶۳ درصد کاهش در نشست و برخاست و ۸۰ درصد کاهش در اعزام و پذیرش مسافر را نسبت به فروردین سال ۹۸ تجربه کرد .

  مرادی ادامه داد : فروردین سال گذشته بیش از ۱۰ هزار پرواز در فرودگاه مهرآباد داشتیم که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا کاهش بیش از ۶۳ درصدی پروازها رخ داد و این میزان به ۳ هزار و ۴۵۵ پرواز رسید . تعداد مسافران نیز از یک میلیون و ۲۰۸ نفردر فروردین سال گذشته به ۲۹۱هزار و ۷۳۹ نفر رسید که کاهش بیش از ۸۰ درصدی را نشان می‌دهد .

  وی افزود : در فروردین ماه ۹۹ ، پرترافیک‌ترین شرکت هواپیمایی مهرآباد ، ایران ایر با ۶۹۰ پرواز و کم ترافیک‌ترین پویا ایر با ۴ پرواز بود ، بیشترین مسافر ورودی وخروجی نیز به شرکت هواپیمایی ایرتور (۸۱هزارو ۹۷۷ نفر) اختصاص داشت .

   
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  نظرات کاربران