در حال بارگذاری ...
 • درگذشت مدیرعامل بانک مسکن به دلیل ابتلا به کرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن امروز به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت .

  رحیمی انارکی از ۱۸ فروردین ماه به دلیل این بیماری در بیمارستان بستری شده بود و بنا به گفته همکاران وی روند بیماری وی نیز رو به بهبود بوده است . با این حال این روند ادامه نیافت و حال وی رو به وخامت گذاشت تا جایی که روز گذشته وی به کما رفت و صبح امروز درگذشت .

  عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی به این مناسبت پیام تسلیتی صادر کرد . در پیام تسلیت همتی آمده است :

  "انا لله و انا الیه راجعون"

  خبر درگذشت ناگهانی دوست و همکار عزیزمان ، مرحوم ابوالقاسم رحیمی انارکی ، مدیر عامل فقید بانک مسکن بر اثر بیماری کرونا بسیار تاسف‌برانگیز و حزن آور است .

  مرحوم رحیمی انارکی ، سالیان طولانی در بانک مسکن و در مدارج مختلف خدمت‌رسانی کرد و در سال‌های اخیر در کسوت مدیرعامل منشاء خیر و خدمت برای آحاد جامعه و کارکنان آن بانک بود .

  صداقت بی‌نظیر ، مسئولیت‌پذیری مجدانه ، اهتمام مشفقانه ، همدلی و فصاحت کلام از خصلت‌های فراموش نشدنی مرحوم رحیمی انارکی است که در خاطر همگان جاودانه خواهد ماند .

  اینجانب ضمن تسلیت به خانواده گرامی ایشان و همکارانشان در بانک مسکن ، از درگاه خداوند متعال آرزوی مغفرت الهی برای روح آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای اعضای خانواده ، بازماندگان ، دوستان و همکاران ایشان مسئلت دارم .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  از هفته گذشته در همکاری با وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، آمار بیمارانی که تست کرونای آنها در دوره‌ای مثبت شده ، استخراج شد ، همچنین موضوع ردیابی مد نظر قرار گرفته است که این برای قطع زنجیره شیوع کرونا مهم است .

  |

  نظرات کاربران