در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات بهسازی و تعمیرات پل های آسیب دیده در محور لار – جهرم

  پس از ایمن سازی مسیر و هدایت ترافیک از کنار گذر جاده ، برداشت مصالح در محل نشست شروع شده و پس از زیرسازی و بهسازی کامل ، مسیر مجدداً آسفالت و بازگشایی خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عملیات بهسازی پل های محور لار – جهرم که بر اثر بارندگی های اخیر نشست کرده بود ، توسط نیروهای راهداری و ماشین آلات اداره کل راه و شهرسازی لارستان در حال انجام است .

  عبدالله قهرمانی معاون مدیر کل و سرپرست اداره راه و شهرسازی لارستان در خصوص بهسازی پل های محور لار - جهرم اظهار داشت : روبروی روستای کورده بخشی از جاده و اطراف آن بر اثر بارندگى هاى اخیر نشست کرده بود که در حال حاضر توسط نیروهای راهداری و ماشین آلات این اداره کل در حال بهسازی است .

  وی ادامه داد : پس از ایمن سازی مسیر و هدایت ترافیک از کنار گذر جاده ، برداشت مصالح در محل نشست شروع شده و پس از زیرسازی و بهسازی کامل ، مسیر مجدداً آسفالت و بازگشایی خواهد شد .

  سرپرست اداره راه و شهرسازی لارستان در پایان از مردم خواست در هنگام تردد از این محور ضمن رعایت نکات ایمنی و علائم نصب شده در این مسیر با راهداران پرتلاش و زحمتکش این اداره کل همکاری لازم را داشته تا هر چه زودتر شاهد بازگشایی مجدد این محور به طور کامل باشیم .
  مطالب مرتبط

  راه اندازی نمایندگی انجمن خیرین راه و ترابری در لارستان

  راه اندازی نمایندگی انجمن خیرین راه و ترابری در لارستان

  سالانه بیش از ١٧ هزار نفر در جاده های کشور جان خود را از دست می دهند که بخشی از این تصادفات جاده ای مربوط به نقاط پر حادثه است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت خیرین این مقدار تلفات را به زیر ۱۰ هزار نفر کاهش دهیم و نقش قابل توجهی در کاهش تلفات جاده ای ایفا کنیم .

  |

  نظرات کاربران