در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۹۰ درصدی حمل و نقل مسافر در چهارمحال و بختیاری با شیوع ویروس کرونا

  نظافت مستمر جایگاه‌های اتوبوس ، سرویس بهداشتی ، نمازخانه و خوابگاه رانندگان از جمله مواردی است که از سوی ماموران شهرداری و با نظارت نماینده راهداری انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت مجدد ناوگان حمل و نقل عمومی استان گفت : امسال جابه جایی مسافر در استان همزمان با شیوع ویروس کرونا ۹۰ درصد کاهش یافت .

  شهرام ندیمی گفت : همزمان با آغاز فعالیت ناوگان حمل و نقل استان ، در همین راستا مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی ضدعفونی و گندزدایی شد و فعالان این مجتمع‌ها موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شدند . برای جلوگیری و افزایش خطر شیوع بیماری کرونا با نظارت نماینده این اداره کل و شهرداری شهرکرد ، رعایت بهداشت و پاکیزگی عمومی پایانه مسافربری در دستورکار قرار گرفته است .

  ندیمی تصریح کرد : ضدعفونی و گندزدایی ناوگان حمل و نقل به صورت جدی در دستورکار قرار دارد و به صورت مرتب این کار انجام می‌شود .

  سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری اضافه کرد : نظافت مستمر جایگاه‌های اتوبوس ، سرویس بهداشتی ، نمازخانه و خوابگاه رانندگان از جمله مواردی است که از سوی ماموران شهرداری و با نظارت نماینده راهداری انجام می‌شود .

  چهارمحال و بختیاری۳ هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه دارد که ۲۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی ، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و ۲ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  محور فوق ٧۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور قرار دارد که از این میان پنج کیلومتر در سنوات گذشته روکش آسفالت گرم اجرا شده است و هم اکنون نیز ٣ کیلومتر دیگر از این محور با آسفالت گرم پوشش داده شد . 

  |

  ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه حاشیه راه‌های استان سیستان و بلوچستان

  ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه حاشیه راه‌های استان سیستان و بلوچستان

  با توجه به اینکه بسیاری از عادات و رفتارها در سنین کودکی شکل گرفته و در بزرگسالی تکامل می یابند ، فعالیت های همکاران ما در مدارس حاشیه راه ها ، فرصت ارزشمندی در زمینه آموزش بنیادی و تکمیل زیر ساخت های اصولی در راستای ترویج و تثبیت فرهنگ ترافیک در یک برنامه بلند مدت است که در ...

  |

  نظرات کاربران