در حال بارگذاری ...
 • انتصاب عضو جدید هیات مدیره شرکت راه‌آهن

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی عضو جدید هیات مدیره شرکت راه‌آهن را منصوب کرد .

  محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی "حسین محمدزاده" را برای یک دوره چهار ساله به‌عنوان عضو هیات‌ مدیره شرکت راه‌آهن منصوب کرد .

  در این حکم آمده است :

  با توجه به تعهد ، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی و به استناد مصوبه شماره ۱۰/۲۵۹/ص مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۸ مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت راه‌آهن ، به‌ موجب این حکم شما را برای مدت چهار سال به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مذکور منصوب می‌نمایم .

  امید است با اتکال به الطاف الهی ، در اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویشو در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محموله موفق و موید باشید .

   
  مطالب مرتبط

  ارتقا ظرفیت بنادر کشور به ۲۸۰ میلیون تن تا پایان دولت دوازدهم

  ارتقا ظرفیت بنادر کشور به ۲۸۰ میلیون تن تا پایان دولت دوازدهم

  تا کنون نیمی از تعهدات سال جاری برای احداث نوار ساحلی در محدوده هرمزگان اجرایی شده و تا پایان سال تعهدات وزارت راه به‌طور کامل انجام می شود که  اگر پیمانکاران تسهیلات لازم را دریافت کنند ، این امکان وجود دارد که دو برابر این میزان تا پایان دولت به بهره برداری برسد .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران