در حال بارگذاری ...
 • درخواست ۲ بسته حمایتی برای فعالان حوزه حمل و نقل

  امید است تسهیلات مورد نظر بتواند بخشی از ضرر و زیان مجموعه‌های فعال در حوزه‌های مختلف حمل‌و‌نقلی را پوشش دهد و آن را جبران کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از درخواست ۲ بسته حمایتی برای مجموعه‌های حمل و نقلی خبر داد .

  شهرام آدم نژاد با اشاره به این که شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی که در حوزه حمل‌و‌نقل رخ داد ، منجر به ایجاد خساراتی به فعالان حمل‌و‌نقلی در حوزه‌های هوایی ، جاده‌ای ، ریلی و دریایی شد ، تاکید کرد : بررسی‌های کارشناسان شرکت‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی نشان از ضرر و زیان گسترده مجموعه حمل‌و‌نقلی در حوزه‌های مختلف دارد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی از آماده کردن دو بسته حمایتی برای صنعت حمل‌و‌نقل خبر داد و گفت : اولین بسته مربوط به حمل‌و‌نقل جاده‌ای و رانندگان است که از دولت مبلغ ۱۲ میلیون تومان تسهیلات برای کمک به رانندگان این حوزه درخواست شده است .

  آدم نژاد اضافه کرد : بسته دوم نیز شامل دیگر حوزه‌های حمل‌و‌نقلی می‌شود و در مجموع مبلغ ۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات درخواست کرده‌ایم ، امیدواریم که موفق به اخذ این مبالغ شده و آن را با شاخص‌های عادلانه بین حوزه‌های مختلف تقسیم کنیم .

  وی با بیان این که این کار با هدف برقراری و حفظ فعالیت شغل‌های زیر مجموعه حوزه حمل و نقلی انجام گرفت ، ابراز امیدواری کرد : امید است تسهیلات مورد نظر بتواند بخشی از ضرر و زیان مجموعه‌های  فعال در حوزه‌های مختلف حمل‌و‌نقلی را پوشش دهد و آن را جبران کند . یکی از اولویت‌های وزیر راه و شهرسازی پیگیری این موضوع بود و در جلسات گوناگون آن را مطرح کردند که امیدواریم بزودی عملی شود .
  مطالب مرتبط

  تشدید نظارت ها و اقدامات پیشگیرانه تنها راهکار ادامه پروازها

  تشدید نظارت ها و اقدامات پیشگیرانه تنها راهکار ادامه پروازها

  اهمال و بی توجهی شرکت های هواپیمایی ، فرودگاهی ، شرکت هایی خدمات زمینی ، بار و مسافر ، خدمات ویژه و همچنین سایر شرکت های فعال در امر پرواز ، در رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری و پروتکل های بهداشتی تدوین شده توسط این سازمان برخوردهای لازم را در پی خواهد ...

  |

  مازندران رتبه دوم ثبت فعالیت های جاری راهداری را کسب کرد

  مازندران رتبه دوم ثبت فعالیت های جاری راهداری را کسب کرد

  محورهای برون شهری به عنوان سرمایه عظیم ملی محسوب می شوند و این اداره کل همواره در حفظ و نگهداری راه ها ، حداکثر توان خود را به کار می گیرد و انتظار ما از کاربران جاده ای این است که در امر نگهداری جاده ها با راهداران همکاری نمایند .

  |

  بررسی راهکارهای افزایش همکاری‌های دو جانبه ایران و ازبکستان در حوزه حمل و نقل

  بررسی راهکارهای افزایش همکاری‌های دو جانبه ایران و ازبکستان در حوزه حمل و نقل

  عوارض دریافتی از رانندگان ترانزیت مشکلی است که مدتهاست بین دو کشور وجود دارد و آمادگی داریم تا این مانع نیز هر چه زودتر برطرف شود . ضمن اینکه مبلغ عوارض در دو طرف باید کاملا یکسان و به یک اندازه باشد .

  |

  نظرات کاربران