در حال بارگذاری ...
 • باز بودن تمام راه‌های اصلی و شریانی ارتباطی در کشور

  در روزهای اخیر با ورود سامانه بارشی به کشور ، بارش شدید باران در این سامانه ، اکثر استان های کشور را درگیر کرده است که این امر ، ریزش کوه و رانش زمین را در جاده ها به دنبال داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  از باز بودن همه راه‌های اصلی و شریانی ارتباطی کشور خبر داد .

  رضا اکبری معاون راهداری این سازمان با اعلام این مطلب افزود : در حال حاضر فقط ۳۲ راه روستایی و ۵ راه فرعی به دلیل آبگرفتگی و یا ریزش کوه بسته شده اند و همکارانمان در تلاش اند این راه‌ها را نیز در اسرع وقت بازگشایی کنند .

  وی با اشاره به اینکه این راه های روستایی مسدود در ٨ استان کشور است و پس از آرام شدن وضعیت جوی در دست بازسازی و بازگشایی قرار می گیرد ، گفت : در روزهای اخیر با ورود سامانه بارشی به کشور ، بارش شدید باران در این سامانه ، اکثر استان های کشور را درگیر کرده است که این امر ، ریزش کوه و رانش زمین را در جاده ها به دنبال داشته است .

  اکبری همچنین اظهار داشت : طی سه روز گذشته ۱۱ پدیده‌ ی کم سابقه طبیعی  در استان تهران  و سایر استانها اتفاق افتاد که در سالهای اخیر بی سابقه بوده است به گونه ای که علاوه بر بارش باران ، شاهد برف ، تگرگ ، مه گرفتگی ، کولاک ، بوران ، رعد و برق، سرمای شدید ، آب گرفتگی ، رانش زمین و ریزش کوه بوده ایم که این امر به ویژه در محورهای پر بارش کار را بر همکاران ما سخت ساخت اما با تلاش بی وقفه آنان ، خوشبختانه اکنون راه اصلی و شریانی مسدودی در کشور نداریم .
  مطالب مرتبط

  ارزیابی مستمر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در بخش حمل و نقل آذربایجان غربی

  ارزیابی مستمر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در بخش حمل و نقل آذربایجان غربی

  در راستای اجرای بخشنامه های صادره از سوی سازمان جهت برخورد های لازم با شرکت ها ، موسسات و رانندگانی که پروتکل های بهداشتی لازم را رعایت ننموده اند ، اقدامات بسزایی انجام یافته است .

  |

  نظرات کاربران