در حال بارگذاری ...
 • حفظ سلامت کارکنان و مسافران اولویت اصلی شرکت فرودگاه ها

  فرودگاه تبریز به عنوان یکی از مهم ترین و پرترددترین فرودگاه های کشور ، از نخستین روزهای اعلام شیوع کرونا در کشور اقدامات مناسب و متنوعی را در مبارزه و جلوگیری از شیوع آن انجام داده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اولویت نخست برنامه های شرکت را در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا ، حفظ سلامتی کارکنان مجموعه های فرودگاهی و نیز مسافران و مراجعان عنوان کرد .

  علی رستمی ، روز ششم فروردین با حضور در فرودگاه تبریز از پروژه ها و نیز آخرین اقدامات انجام شده در این فرودگاه در مبارزه با ویروس کرونا بازدید کرد .

  در این بازدید رستمی با تشکر از اقدامات انجام شده در فرودگاه تبریز برای مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت : با وجود کاهش پروازها و مسافران در تمام فرودگاه ها ، همچنان حفظ سلامت کارکنان مجموعه های فرودگاهی و نیز مسافران و مراجعان اولویت نخست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران است . فرودگاه تبریز به عنوان یکی از مهم ترین و پرترددترین فرودگاه های کشور ، از نخستین روزهای اعلام شیوع کرونا در کشور اقدامات مناسب و متنوعی را در مبارزه و جلوگیری از شیوع آن انجام داده است .

  در این بازدید همچنین رامین آذری ، مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: از نخستین روزهای شیوع این ویروس ، اداره کل فرودگاه های استان و نهادها و ارگان های مستقر در فرودگاه تبریز برای حفظ سلامتی مسافران ، مراجعان و نیز کارکنان شاغل در فرودگاه تبریز اقدامات پیشگیرانه از جمله ضدعفونی مناطق و سطوح ترمینال ها و نیز ضدعفونی و گندزدایی مناطق و سطوح مختلف هواپیما و ضدعفونی سطوح مختلف ساختمان های اداری ، برج مراقبت پرواز ، پلیس ، سپاه ، پاویون و انبار مرکزی را به طور مستمر انجام می دهند و لوازم ضدعفونی کننده مناسب در اختیار تمام کارکنان قرار گرفته است . 

  رستمی از نحوه ضدعفونی اماکن فرودگاهی ، نظارت بر نحوه تب سنجی و غربالگری مسافران ورودی و خروجی با استفاده از تب سنج حرارتی و نیز از پروژه توسعه اپرون فرودگاه تبریز بازدید کرد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران