در حال بارگذاری ...
 • توسعه حمل و نقل بار هوایی از اهداف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جدید

  یکی از راه های رسیدن به هاب اول بار هوایی منطقه راه اندازی سیستم هوشمند تحویل بار و توسعه کارگو از طریق جذب پروازهای باری ترانزیت است که این مهم جزو اهداف شرکت شهر فرودگاهی به شمار می رود ، برای پیشبرد این هدف همت همه دستگاه ها بخصوص بخش خصوصی را میطلبد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، توسعه حمل و نقل بار هوایی (کارگو) در جهت جذب درآمد مناسب و توسعه صادرات غیر نفتی موثر است .

  محمد مهدی کربلایی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در جریان دیدارهای نوروزی خود به همراه جمعی از معاونان و مدیران با حضور در پایانه هوشمند بار هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) از بخش های مختلف این پایانه بازدید و با مدیران مربوطه به گفتگو پرداخت .

  براساس این گزارش علی مهدوی رئیس هیات مدیره شرکت گروه هما با استقبال از رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و هیات همراه از فعالیت و خدمات خود گزارشی ارائه و راهکارهای  توسعه حمل و نقل بار هوایی (کارگو) در جهت جذب درآمد مناسب و توسعه صادرات غیر نفتی در راستای جهش تولید را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد . 

  در جریان این بازدید ، کربلایی با بیان اینکه با توسعه منطقه آزاد تجاری - صنعتی قدم های موثری را جهت تحقق طرح جامع شهر فرودگاهی برمیداریم افزود : یکی از راه های رسیدن به هاب اول بار هوایی منطقه راه اندازی سیستم هوشمند تحویل بار و توسعه کارگو از طریق جذب پروازهای باری ترانزیت است که این مهم جزو اهداف شرکت شهر فرودگاهی به شمار می رود ، برای پیشبرد این هدف همت همه دستگاه ها بخصوص بخش خصوصی را میطلبد .

  گفنتنی است در این دیدار و بازدید معاونان بهره برداری فرودگاهی و توسعه مدیریت و منابع ، مدیران کل حراست ، حوزه مدیرعامل ، مدیرمنطقه آزاد تجاری – صنعتی و نماینده شرکت در کارگو محمد مهدی کربلایی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را همراهی کردند .
  مطالب مرتبط

  تعلیق پروازهای هما در مسیر استکهلم و گوتنبرگ

  تعلیق پروازهای هما در مسیر استکهلم و گوتنبرگ

  به دنبال تعلیق پروازها به کشور سوئد ، مسئولان شعبه «هما» در اسکاندیناوی طی نامه‌ای درخواست انجام چند پرواز فوق‌العاده را برای بازگرداندن هموطنان ایرانی به کشور به آژانس حمل و نقل سوئد ارائه کرده‌اند .

  |

  نظرات کاربران