در حال بارگذاری ...
 • جان باختن ۱۴۰ نفر در تصادفات جاده‌ای از ابتدای شروع طرح نوروزی

  شهروندان باید با رعایت همه‌ی اصول و قواعد در سطح جاده‌ها تردد داشته باشند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سردار حسینی گفت : از ابتدای شروع طرح نوروزی تا ۵ فروردین ماه حدود ۱۴۰ نفر جان خود را در تصادفات از دست داده‌اند .

  سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا در تشریح آخرین آمار تصادفات جاده‌ای اظهار کرد : از ابتدای طرح نوروزی تا ۵ فروردین ۶۴ درصد تصادفات کاهش یافته است . همچنین تا ۵ فروردین ماه ۵۹ درصد کاهش تردد را نیز داشته‌ایم .  

  وی بیان کرد : ما ابلاغ کرده‌ایم همکاران با تخلف سرعت غیرمجاز برخورد کنند و مردم باید بدانند که خلوتی جاده‌ها دلیلی برای گاز دادن بی مورد و تجاوز از سرعت مجاز نیست . متاسفانه در طول طرح نوروزی ۱۴۰ نفر در تصادفات جاده‌ای جان خود را از ابتدای طرح نوروزی تا ۵ فروردین از دست داده‌اند .

  رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان اینکه  ۲۴۰۰ نفر نیز مجروح شده‌اند ، گفت : شهروندان باید با رعایت همه‌ی اصول و قواعد در سطح جاده‌ها تردد داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  کاهش ۴۰ درصدی مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده ای با کاهش ۱۰ درصدی سرعت

  کاهش ۴۰ درصدی مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده ای با کاهش ۱۰ درصدی سرعت

  سهم بزرگی از تصادفات و آسیب‌ها ناشی از عدم مدیریت سرعت خودروهاست . اگرچه تا به امروز اقدامات بسیار زیادی در بخش‌های مختلف سازمان برای مدیریت سرعت در جاده ها انجام شده اما نتوانسته است سرعت در جاده ها را مهار کند .

  |

  نظرات کاربران