در حال بارگذاری ...
 • ​اعزام ماشین آلات راهداری برای بازگشایی و ترمیم جاده های خسارت دیده در سیلاب جنوب کرمان

  با تلاش شبانه روزی عوامل راهداری در مناطق سیل زده جنوب کرمان و کمک های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به زودی محورهای خسارت دیده به حالت عادی بازخواهد گشت و عملیات ترمیم و بازسازی جاده ها ، پل ها و آبنماها با تامین اعتبار مورد نیاز در سازمان وکمک های دولت آغاز خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، برای ترمیم و بازگشایی جاده های خسارت دیده از سیلاب جنوب استان کرمان ، ماشین آلات راهداری از استان های معین به مناطق آسیب دیده اعزام می شوند . 

  خداداد مقبلی معاون برنامه ریزی این سازمان در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل در جنوب استان کرمان و روند بازگشایی و ترمیم جاده های آسیب دیده اظهار داشت : ماشین آلات راهداری از استان یزد و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان برای ترمیم و بازگشایی جاده های خسارت دیده از سیلاب جنوب استان کرمان به مناطق آسیب دیده از سیل اعزام شدند . 

  وی خسارات سیل به جاده های جنوب کرمان به ویژه محور رودبار به ایرانشهر را سنگین ارزیابی کرد و گفت : سیلاب ۱۶۰ میلیارد تومان خسارت به راه و تاسیسات راه ها در جنوب کرمان وارد کرده است .

  مقبلی با بیان این که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای کمک به بازسازی و ترمیم جاده های خسارت دیده از سیل در جنوب کرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد ، افزود : مجموعه سازمان با تمام توان کمک خواهد کرد تا از حجم خسارت ها در جنوب استان کرمان کاسته شود . 

  معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد : با پیگیری های صورت گرفته چندین دستگاه تریلر مورد نیاز برای ایجاد پل های موقت در حال اعزام به مناطق جنوبی استان کرمان هستند .

  مقبلی ضمن تقدیر از حضور به موقع مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان در بحران سیل اخیر گفت : با تلاش شبانه روزی عوامل راهداری در مناطق سیل زده جنوب کرمان و کمک های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به زودی محورهای خسارت دیده به حالت عادی بازخواهد گشت و عملیات ترمیم و بازسازی جاده ها ، پل ها و آبنماها با تامین اعتبار مورد نیاز در سازمان وکمک های دولت آغاز خواهد شد .

  گفتنی است سیلاب روزهای گذشته به ۸۷ کیلومتر از جاده های ارتباطی جنوب کرمان بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد خسارت وارد کرده است ، تخریب ۵۵ آبنما ، پنج پل بزرگ از ۲ تا ۸ دهانه و آسیب ۱۸ پل از یک متر تا ۲متر از جمله خسارت های سیلاب اخیر به جاده های جنوب استان کرمان بوده است.
  مطالب مرتبط

  تشریح بسته‌های حمایتی دولت از رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای در شرایط شیوع کرونا

  تشریح بسته‌های حمایتی دولت از رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای در شرایط شیوع کرونا

  تسهیلات ۸ هزار میلیارد تومانی برای همه شرکت‌های حمل و نقلی اعم از ریل ، جاده ، دریا و حمل و نقل هوایی در نظر گرفته شده است که ۱۰ درصد از این رقم برای شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای خواهد بود .

  |

  آسیب دیدن ۹۹۳۴ کیلومتر از راه های کشور در سیل اخیر

  آسیب دیدن ۹۹۳۴ کیلومتر از راه های کشور در سیل اخیر

  در جریان بازسازی و بازگشایی محورهای آسیب دیده در سیل اخیر ، ۱۷۷۰ نفر از راهداران تلاشگر با استفاده از ۱۱۸۲ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری فعالیت داشتند و با تلاش شبانه روزی اقدام به ریزش برداری ، پاکسازی و لایروبی راهها به طول ۸۶ هزار و ۶۷۰ کیلومتر کرده اند .

  |

  افزایش ۳۶ درصدی حمل کالاهای ضروری توسط ناوگان حمل و نقل بار جاده ای

  افزایش ۳۶ درصدی حمل کالاهای ضروری توسط ناوگان حمل و نقل بار جاده ای

  خوشبختانه با نگاه ملی که در خصوص ضرورت فعالیت ناوگان عمومی کالا و مسافر در کشور وجود دارد ، مشکلی در خصوص حمل و نقل انواع کالاها از جمله کالاهای ضروری مردم وجود ندارد و ناوگان باری مشکلی در تردد در راه های کشور ندارند و امید آن است ، شاهد موارد جزیی برخوردها و ناملایمات تحمیل ...

  |

  رانندگان حمل بار ، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی

  رانندگان حمل بار ، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی

  تمامی رانندگان ناوگان حمل‌نقل عمومی بار جزء خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی و مورد حمایت ما قرار دارند و بنده از همان ساعات اولیه با پیگیری موضوع از ریاست شورای تامین استان خواسته ام که هرچه سریع تر نسبت به شناسایی و مجازات عوامل این جنایت اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران