در حال بارگذاری ...
 • ​اعزام ماشین آلات راهداری برای بازگشایی و ترمیم جاده های خسارت دیده در سیلاب جنوب کرمان

  با تلاش شبانه روزی عوامل راهداری در مناطق سیل زده جنوب کرمان و کمک های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به زودی محورهای خسارت دیده به حالت عادی بازخواهد گشت و عملیات ترمیم و بازسازی جاده ها ، پل ها و آبنماها با تامین اعتبار مورد نیاز در سازمان وکمک های دولت آغاز خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، برای ترمیم و بازگشایی جاده های خسارت دیده از سیلاب جنوب استان کرمان ، ماشین آلات راهداری از استان های معین به مناطق آسیب دیده اعزام می شوند . 

  خداداد مقبلی معاون برنامه ریزی این سازمان در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل در جنوب استان کرمان و روند بازگشایی و ترمیم جاده های آسیب دیده اظهار داشت : ماشین آلات راهداری از استان یزد و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان برای ترمیم و بازگشایی جاده های خسارت دیده از سیلاب جنوب استان کرمان به مناطق آسیب دیده از سیل اعزام شدند . 

  وی خسارات سیل به جاده های جنوب کرمان به ویژه محور رودبار به ایرانشهر را سنگین ارزیابی کرد و گفت : سیلاب ۱۶۰ میلیارد تومان خسارت به راه و تاسیسات راه ها در جنوب کرمان وارد کرده است .

  مقبلی با بیان این که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای کمک به بازسازی و ترمیم جاده های خسارت دیده از سیل در جنوب کرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد ، افزود : مجموعه سازمان با تمام توان کمک خواهد کرد تا از حجم خسارت ها در جنوب استان کرمان کاسته شود . 

  معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد : با پیگیری های صورت گرفته چندین دستگاه تریلر مورد نیاز برای ایجاد پل های موقت در حال اعزام به مناطق جنوبی استان کرمان هستند .

  مقبلی ضمن تقدیر از حضور به موقع مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان در بحران سیل اخیر گفت : با تلاش شبانه روزی عوامل راهداری در مناطق سیل زده جنوب کرمان و کمک های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به زودی محورهای خسارت دیده به حالت عادی بازخواهد گشت و عملیات ترمیم و بازسازی جاده ها ، پل ها و آبنماها با تامین اعتبار مورد نیاز در سازمان وکمک های دولت آغاز خواهد شد .

  گفتنی است سیلاب روزهای گذشته به ۸۷ کیلومتر از جاده های ارتباطی جنوب کرمان بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد خسارت وارد کرده است ، تخریب ۵۵ آبنما ، پنج پل بزرگ از ۲ تا ۸ دهانه و آسیب ۱۸ پل از یک متر تا ۲متر از جمله خسارت های سیلاب اخیر به جاده های جنوب استان کرمان بوده است.
  مطالب مرتبط

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  سرمایه گذاری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال از سال ۹۲ تاکنون در پایانه های مرزی و در جهت توسعه و احداث کریدور بندر امام خمینی (ره) به طرف پایانه مرزی بازرگان و شاخه های آن در پایانه های مرزی رازی ، سرو ، تمرچین و بازارچه مرزی کیله سردشت برای تبدیل استان به هاب لجستیک انجام گرفته است ...

  |

  ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی استان خوزستان

  ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی استان خوزستان

  در حال حاضر بالغ بر ۲ هزار ۵۰۰ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی «شهاب تدکار» توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ثبت شده و خوزستان بیش از ۵۱۶ پروژه با اعتباری بیش از ۷۲۲ میلیارد تومان را در سامانه بارگذاری کرده است .

  |

  ثبت اطلاعات ۵۰۰۰ پروژه در سامانه نگهداری راه‌ها

  ثبت اطلاعات ۵۰۰۰ پروژه در سامانه نگهداری راه‌ها

  کار جدید که در رابطه با سامانه جامع راهداری(PMS) در سازمان راهداری انجام شده ، توسعه مدل‌‌های اضمحلال روسازی است که ما را به پیش‌بینی عمر راه‌ها قادر می‌سازد ؛ بر مبنای این پیش‌بینی‌ها قادر خواهیم بود ، بودجه‌ روکش و آسفالت‌های حفاظتی را بر اساس این مدل‌ها تعیین کنیم .

  |

  آمادگی کامل راهداران برای اجرای طرح راهداری زمستانی سال ٩٩

  آمادگی کامل راهداران برای اجرای طرح راهداری زمستانی سال ٩٩

  این آماده سازی شامل تعمیر و راه اندازی ماشین آلات راهداری زمستانی ، بهسازی راهدارخانه ها ، برگزاری دوره های آموزشی ویژه راهداران و روسای ادارات راهداری بلافاصله پس از خاتمه راهداری زمستانی سال قبل آغاز می شود .

  |

  نظرات کاربران