در حال بارگذاری ...
 • احداث ساختمان تکنیکال بلاک و بهسازی باند قدیم فرودگاه زاهدان در سال جاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از انجام عملیات اجرایی پروژه بهسازی باند قدیم فرودگاه زاهدان در سال جاری خبر داد .

  علی جزینی زاده به معرفی اقدامات انجام شده در فرودگاه های سیستان و بلوچستان در سال ۹۸ پرداخت و گفت : در این راستا می توان به احداث ساختمان پلیس فرودگاه ایرانشهر و ساختمان سپاه حفاظت فرودگاه زابل ، اجرای پروژه ساخت دیوار حفاظتی ضلع جنوب فرودگاه زاهدان جهت اجرای چراغ های تقرب باند ۳۵ راست ، مطالعه پروژه احداث ساختمان تکنیکال بلاک و ترمینال زاهدان ، اجرای پروژه بهسازی فرودگاه های زاهدان ، زابل ، ایرانشهر و سراوان و سایت ارتباطی بیرک و احداث ساختمان اداری فرودگاه سراوان اشاره کرد .

  مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان همچنین به اجرای پروژه هایی از جمله احداث شبکه گاز فرودگاه زاهدان ، احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز فرودگاه های زاهدان و ایرانشهر ، تملک اراضی ضلع شرق و شمال شرقی ، احداث ساختمان جنبی و مطالعات بهسازی باند قدیم فرودگاه زاهدان ، برقراری ارتباط فیبر نوری و اجرای پروژه تطویل و تعریض باند فرودگاه سراوان و مطالعات احداث ساختمان اداری و برج مراقبت پرواز فرودگاه ایرانشهر اشاره کرد .

  وی در معرفی برنامه های اداره کل فرودگاه های سیستان و بلوچستان در سال ۹۹ نیز گفت : در این راستا می توان به پروژه جابه جایی دیوار حفاظتی ضلع شرق و شمال شرقی فرودگاه زاهدان جهت برطرف کردن محدودیت های عملیات پروازی باند جدید ، بهسازی باند قدیم و احداث ساختمان تکنیکال بلاک ، برج مراقبت و ترمینال فرودگاه زاهدان ، احداث ساختمان اداری و برج مراقبت پرواز ایرانشهر ، احداث جاده حفاظتی فرودگاه زابل و ایرانشهر ، اجرای دیوار حفاظتی و بهسازی سطوح پروازی فرودگاه خاش اشاره کرد .

  جزینی زاده همچنین از برنامه ریزی برای احداث جاده دسترسی خودروهای سوختگیری به رمپ پروازی ، بهره برداری از پروژه گازرسانی به فرودگاه زاهدان ، نصب سیستم کمک ناوبری NDB/DME و راه اندازی برج مراقبت و عملیاتی کردن باند فرودگاه سراوان و احداث ساختمان موتورخانه برق اضطراری و پست برق این فرودگاه خبر داد .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  نظرات کاربران