در حال بارگذاری ...
 • کتاب راه خوب

   

  نام کتاب : راه خوب (آسفالت و خرابی آن)

   

  پیش گفتار

   

  مقدمه داشتن راه خوب در ابتدا آن است که لزوم احداث آن کارشناسی و با توجه به وجود آن در طرح جامع ، نسبت به مطالعه و احداث آن اقدام شود .
  در طراحی آن همه جوانب امر در نظر گرفته و با مهندسی ارزش اقتصادی ترین طرح تهیه و به ماندگاری آن توجه الزم شده باشد .
  در طرحی که ابنیه فنی مطالعه دقیق و مناسب ترین ابنیه احداث شده باشد اولین موضوع خاکریزی هاست که باید هم خاک مناسب باشد هم کوبیدگی آن ولی با توجه به نقش اثرگذار روسازی راه و سایر پارامترهای مربوط به ماندگاری آن در کتاب بیان می شود .

   

  نویسنده :  مهندس علی آزاد - دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی ایران

   

  برای دانلود کتاب به فایل های ضمیمه مراجعه نمایید و فایل مربوطه را دانلود کنید .
  مطالب مرتبط

  متوسط راه روستایی آسفالت در کشور ۵۲ درصد است که میانگین راه روستایی آسفالت در استان اردبیل از متوسط کشوری بیشتر است .

  |

  به دلیل زمان‌بر شدن پروژه و مشکلاتی که باعث گلایه شهروندان شده است از آن‌ها پوزش می‌طلبیم و انتظار داریم تا طی چند روز آینده با ما همکاری داشته باشند ، البته پیمانکار در حال نهایی کردن کار است و حداکثر تا ۱۰ روز آینده کار آسفالت ریزی این محل به اتمام خواهد رسید .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بهسازی و آسفالت محور کاشان - برزک به طول تقریبی حدود ۱۳ کیلومتر با پیشرفت مناسب در حال انجام است .

  |

  موقعیت خاص این محور که دارای عملکرد بین شهرستانی می باشد نقش خاص و ویژه ای در توسعه شهرستان و رشد و شکوفایی منطقه دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون ساخت و نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر دو روزه به استان هرمزگان ضمن ...

  |

  نظرات کاربران