در حال بارگذاری ...
 • خدمت رسانی کیش ایر همزمان با آغاز محدودسازی ورود گردشگر به جزیره کیش

  شرکت هواپیمایی کیش همزمان با نخستین روزهای شیوع بیماری کرونا ، ضمن استریل و پاکسازی کلیه هواپیماها پس از هر پرواز ، اقدامات فرهنگی ، ضد عفونی خودروهای پیکاپ ، کترینگ و دفاتر را در دستور کار خود قرار داده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی کیش در راستای محدود سازی جزیره زیبای کیش به منظور مدیریت و کنترل بیماری ناشی از شیوع ویروس کرونا ، تدابیر و تمهیداتی اندیشیده اند .

  ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا سازمان منطقه آزاد کیش طی ابلاغیه ای تصمیماتی مبنی بر محدودسازی جزیره زیبای کیش در راستای حفظ سلامت کیشوندان و همچنین مدیریت و کنترل شیوع ویروس کرونا اتخاذ نمود که این تصمیمات به شرح ذیل می‌باشد :

  الف) مقرر گردیده است از تاریخ ۹۸/۱۲/۱۹ پروازهای ورودی به جزیره با محدودیت در تعداد پرواز در روز از مبدا فرودگاه های تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، بندرعباس و در صورت لزوم با نظر کارگروه مربوطه از سایر شهرها صرفا جهت امور ضروری برقرار باشد‌ .

  ب) این پروازها با محوریت شرکت هواپیمایی کیش - کیش ایر انجام خواهد شد .

  ج) از روز دوشنبه ۹۸/۱۲/۱۹ هرگونه فروش گروهی و تور به مقصد جزیره کیش ممنوع بوده و فروش بلیط ها صرفا برای کیشوندان ، کارکنان و خانواده های دستگاه های ارائه دهنده خدمات دولتی در کیش محدود می‌گردد .

  د) آمار پروازها به تفکیک هر پرواز و بصورت روزانه برای سازمان هواپیمایی کشوری جهت کنترل ارسال خواهد شد .

  گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش همزمان با نخستین روزهای شیوع بیماری کرونا ، ضمن استریل و پاکسازی کلیه هواپیماها پس از هر پرواز ، اقدامات فرهنگی ، ضد عفونی خودروهای پیکاپ ، کترینگ و دفاتر را در دستور کار خود قرار داده است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران