در حال بارگذاری ...
 • بازگشایی منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال برای عبور مردم از صبح فردا

  اگر محور کندوان بسته باشد ، قطعا عبور از آزادراه هم معنایی ندارد چون انتهای منطقه یک به شهرستانک متصل می‌شود و اگر مسیر مسدود باشد خودروها امکان تردد ندارند ، اما به هر حال ما از صبح فردا مسیر را برای عبور خودروها باز می‌کنیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال از صبح فردا برای عبور مردم باز می‌شود ، گفت : ما مسیر آزادراه را باز می‌کنیم و اگر در محور کندوان انسدادی نداشته باشیم ، ان‌شاءالله تردد انجام می‌شود .

  خیرالله خادمی با اشاره به افتتاح رسمی منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال توسط رئیس جمهور در روز گذشته اظهار داشت : از روز آینده هشتم اسفند و از اول صبح منطقه یک آزادراه برای عبور مردم باز می‌شود . از شب گذشته محور چالوس به علت بارش برف مسدود شده بود و پیش‌بینی می‌کنیم امروز بازگشایی شود . به هر حال اگر محور کندوان بسته باشد ، قطعا عبور از آزادراه هم معنایی ندارد چون انتهای منطقه یک به شهرستانک متصل می‌شود و اگر مسیر مسدود باشد خودروها امکان تردد ندارند ، اما به هر حال ما از صبح فردا مسیر را برای عبور خودروها باز می‌کنیم .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور افزود : نگهداری منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود که از شب گذشته به علت بارش برف عملیات برف‌روبی را از طریق ادوات و ماشین‌آلات راهداری در این مسیر انجام دادند . همچنین تمهیداتی در مورد جلوگیری از ریزش بهمن داشتند . پلیس راه ، اورژانس ، هلال احمر ، ارگان‌های امدادی و سایر ارگان‌های متولی جاده از فردا در منطقه یک آزادراه مستقر هستند .

  خادمی با بیان اینکه قیمت عوارضی آزادراه تهران ـ شمال طبق گفته رئیس‌جمهور برای ایام غیرپیک و برای سواری‌ها ۲۰ هزار تومان و در ایام پیک برای سواری‌ها ۳۰ هزار تومان خواهد بود ، دریافت عوارض به صورت ETC و الکترونیک است و خودروها نیازی به توقف ندارند .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت تونل البرز و منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال

  تشریح آخرین وضعیت تونل البرز و منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال

  مسیر تونل البرز در انتهای منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال و ابتدای منطقه ۳ آزادراه ‌است ، پل زنگوله در جاده چالوس محل اتمام منطقه ۲ و آغاز منطقه ۳ آزادراه تهران - شمال است ، جاده دسترسی تونل البرز از پل زنگوله شروع می‌شود .

  |

  پیشرفت فیزیکی ۹۴ درصدی تونل شرقی البرز

  پیشرفت فیزیکی ۹۴ درصدی تونل شرقی البرز

  لاینینگ و اجرای سقف دوم به اتمام رسیده است ، آسفالت بخشی از آنتن ورودی مسیرهای اتصالی انجام شده ، عملیات تاسیساتی مانند نصب چراغ ها ، کابل کشی ، لوله های آتشنشانی ، ساخت جت فن های تهویه و سازه های تهویه نیز صورت گرفته است .

  |

  نظرات کاربران