در حال بارگذاری ...
 • آسفالت ۲۲ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سربیشه در قالب طرح ملی ابرار

  از مجموع ۲۲ کیلومتر راه های روستایی طرح ملی ابرار در مرحله اول این شهرستان به میزان ۱۳ کیلومتر آن تا پایان سال آسفالت و به بهره برداری خواهد رسید که از جمله راه های روستاهای ملا عباس حسینی به طول ٥ کیلومتر ، کیدشت به طول ٥ کیلومتر و محمدصباغ به طول ۳ کیلومتراز راه آسفالته روستایی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سربیشه گفت : آسفالت ٢٢ کیلومتر راه روستایی در سطح این شهرستان در قالب اجرای طرح ملی ابرار در حال اجرا است .

  سعید سارانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد : در حال حاضر ساخت ٢٢ کیلومتر راه روستایی در شهرستان سربیشه در قالب طرح ملی ابرار در حال اجرا است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سربیشه با تاکید بر اینکه روژه‌های طرح ملی ابرار شهرستان سربیشه در نقاط مختلف و براساس اولویت‌ اجرا می شود ، گفت : میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه های پنجگانه ابرار شهرستان سربیشه ۶۰ درصد است .

  وی ادامه داد : از مجموع ۲۲ کیلومتر راه های روستایی طرح ملی ابرار در مرحله اول این شهرستان به میزان ۱۳ کیلومتر آن تا پایان سال آسفالت و به بهره برداری خواهد رسید که از جمله راه های روستاهای ملا عباس حسینی به طول ٥ کیلومتر ، کیدشت به طول ٥ کیلومتر و محمدصباغ به طول ۳ کیلومتراز راه آسفالته روستایی است . عملیات زیرسازی (علیات خاکی) این پروژه به صورت امانی توسط دستگاهای این اداره اجرا شده و جهت اجرای عملیات ابنیه فنی و آسفالت آن از اعتبارات ملی به آن تزریق خواهد شد .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سربیشه در پایان گفت : اتصال روستاها با احداث و بهسازی راه های روستایی جدید و کاهش مسافت ، علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد روستاییان و ارتقا ایمنی تردد آنها ، زمینه توسعه و رشد اقتصادی روستاها را فراهم می کند .
  مطالب مرتبط

  ارتقا سطح همکاری بانک مسکن و سازمان راهداری در جهت خدمت به فعالان صنعت حمل و نقل

  ارتقا سطح همکاری بانک مسکن و سازمان راهداری در جهت خدمت به فعالان صنعت حمل و نقل

  پایانه مرزی باشماق یکی از پایانه های استراتژیک و مهم با کشور عراق است که با توجه به اینکه مدیریت سازماندهی این پایانه مرزی بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد ، این سازمان از هرگونه پیشنهاد بانک مسکن در راستای تسهیل ارائه خدمات و الکترونیکی کردن پرداخت عوارضی و ...

  |

  برگزاری ​اولین جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس

  برگزاری ​اولین جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس

  با توجه به اینکه در حال حاضر جامعه ما درگیر بیماری کرونا است ، احتمال شیوع این بیماری در بین همکاران حوزه راهداری با توجه به ماهیت کار آنها که مجموعه ای تجمعی است ، وجود دارد . لذا باید مدیران نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی راهداران برای تامین سلامت این عزیزان تاکید ...

  |

  نظرات کاربران