در حال بارگذاری ...
 • برقراری پروازهای مسافری و هلیکوپتری در فرودگاه رشت

  با تلاش عوامل فرودگاه و برف و یخ زدایی این فرودگاه ، مشکلی از نظر اعزام و پذیرش پروازهای مسافری در این فرودگاه وجود ندارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با تلاش عوامل فرودگاه سردار جنگل رشت ، با وجود بارش سنگین برف ، مشکلی در اعزام و پذیرش پروازهای مسافری و هلیکوپتری در فرودگاه رشت وجود ندارد .

  ‌رضا جعفر‌زاده اظهار داشت : با وجود بارش برف فراوان در چند روز اخیر در استان گیلان ، مشکلی برای پروازهای رشت ‌وجود ندارد و‌ در فرودگاه سردار جنگل رشت ، امکان برقراری پروازهای مسافری و هلیکوپتری و امدادی فراهم است . باند فرودگاه سردار جنگل رشت‌ آماده پذیرش پروازهای مسافری و هلیکوپتری است و با وجود بارش برف سنگین مشکلی در فرودگاه نداریم و باند فرودگاه آماده است .

  وی ادامه داد : با تلاش عوامل فرودگاه و برف و یخ زدایی این فرودگاه ، مشکلی از نظر اعزام و پذیرش پروازهای مسافری در این فرودگاه وجود ندارد . روز گذشته پرواز مسافری رشت - مشهد از فرودگاه سردار جنگل رشت انجام شد و امروز نیز پرواز اصفهان - رشت انجام می‌شود .

  در چند روز اخیر و خصوصاً روز بیست و یکم بهمن‌ماه در استان گیلان بارش سنگین برف داشتیم که این بارش برف تا ۱۱۰ سانتیمتر هم رسید و در کنار گرفتار کردن خودروها در برخی جاده‌های این استان ، در برخی از شهرستان‌‌‌ها ‌به قطعی برق نیز منجر شد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت ارائه آزمایش منفی کرونا از کشور مبدا برای ورود به فرودگاه امام خمینی(ره)

  ضرورت ارائه آزمایش منفی کرونا از کشور مبدا برای ورود به فرودگاه امام خمینی(ره)

  مسافران علاوه بر تکمیل فرم خوداظهاری سلامت ، باید حداکثر ٩٦ ساعت قبل از ورود به ایران اقدام به انجام تست PCR نموده و جواب منفی تست به زبان انگلیسی و با تایید مقامات صلاحیت دار بهداشتی کشور مبدأ را هنگام ورود به نمایندگان وزارت بهداشت تحویل دهند .

  |

  سوریه مسئول بررسی سانحه هواپیمای ماهان در مسیر تهران - بیروت

  سوریه مسئول بررسی سانحه هواپیمای ماهان در مسیر تهران - بیروت

  پس از اطلاع از وقوع رویداد ، پیگیری های لازم از سوی سازمان هواپیمایی کشوری انجام شد و حفظ اطلاعات جعبه های سیاه و مدارک هواپیما و ‌پرواز آماده تحویل به کشور سوریه و مقامات ذیصلاح شده شود تا با بررسی های تخصصی زمینه پیشگیری از اتفاقات مشابه برای پروازهای بین المللی فراهم شود .

  |

  تعرض جنگنده آمریکایی به هواپیمای ماهان مصداق بارز نقض حقوق بین‌الملل

  تعرض جنگنده آمریکایی به هواپیمای ماهان مصداق بارز نقض حقوق بین‌الملل

  سازمان هواپیمایی کشوری بر اساس مفاد ضمیمه ۱۳ پیمان شیکاگو ضمن برقراری تماس با طرف سوری ، خواستار بررسی سریع و دقیق رویداد شد و تیم فنی بررسی سوانح ایران نیز از دقایق اولیه پس از ورود هواپیمای ماهان به فرودگاه امام خمینی (ره) ، بررسی فنی رویداد را آغاز کرد .

  |

  نظرات کاربران