در حال بارگذاری ...
 • برقراری پروازهای مسافری و هلیکوپتری در فرودگاه رشت

  با تلاش عوامل فرودگاه و برف و یخ زدایی این فرودگاه ، مشکلی از نظر اعزام و پذیرش پروازهای مسافری در این فرودگاه وجود ندارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با تلاش عوامل فرودگاه سردار جنگل رشت ، با وجود بارش سنگین برف ، مشکلی در اعزام و پذیرش پروازهای مسافری و هلیکوپتری در فرودگاه رشت وجود ندارد .

  ‌رضا جعفر‌زاده اظهار داشت : با وجود بارش برف فراوان در چند روز اخیر در استان گیلان ، مشکلی برای پروازهای رشت ‌وجود ندارد و‌ در فرودگاه سردار جنگل رشت ، امکان برقراری پروازهای مسافری و هلیکوپتری و امدادی فراهم است . باند فرودگاه سردار جنگل رشت‌ آماده پذیرش پروازهای مسافری و هلیکوپتری است و با وجود بارش برف سنگین مشکلی در فرودگاه نداریم و باند فرودگاه آماده است .

  وی ادامه داد : با تلاش عوامل فرودگاه و برف و یخ زدایی این فرودگاه ، مشکلی از نظر اعزام و پذیرش پروازهای مسافری در این فرودگاه وجود ندارد . روز گذشته پرواز مسافری رشت - مشهد از فرودگاه سردار جنگل رشت انجام شد و امروز نیز پرواز اصفهان - رشت انجام می‌شود .

  در چند روز اخیر و خصوصاً روز بیست و یکم بهمن‌ماه در استان گیلان بارش سنگین برف داشتیم که این بارش برف تا ۱۱۰ سانتیمتر هم رسید و در کنار گرفتار کردن خودروها در برخی جاده‌های این استان ، در برخی از شهرستان‌‌‌ها ‌به قطعی برق نیز منجر شد .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران