در حال بارگذاری ...
 • برقراری پروازهای مسافری و هلیکوپتری در فرودگاه رشت

  با تلاش عوامل فرودگاه و برف و یخ زدایی این فرودگاه ، مشکلی از نظر اعزام و پذیرش پروازهای مسافری در این فرودگاه وجود ندارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با تلاش عوامل فرودگاه سردار جنگل رشت ، با وجود بارش سنگین برف ، مشکلی در اعزام و پذیرش پروازهای مسافری و هلیکوپتری در فرودگاه رشت وجود ندارد .

  ‌رضا جعفر‌زاده اظهار داشت : با وجود بارش برف فراوان در چند روز اخیر در استان گیلان ، مشکلی برای پروازهای رشت ‌وجود ندارد و‌ در فرودگاه سردار جنگل رشت ، امکان برقراری پروازهای مسافری و هلیکوپتری و امدادی فراهم است . باند فرودگاه سردار جنگل رشت‌ آماده پذیرش پروازهای مسافری و هلیکوپتری است و با وجود بارش برف سنگین مشکلی در فرودگاه نداریم و باند فرودگاه آماده است .

  وی ادامه داد : با تلاش عوامل فرودگاه و برف و یخ زدایی این فرودگاه ، مشکلی از نظر اعزام و پذیرش پروازهای مسافری در این فرودگاه وجود ندارد . روز گذشته پرواز مسافری رشت - مشهد از فرودگاه سردار جنگل رشت انجام شد و امروز نیز پرواز اصفهان - رشت انجام می‌شود .

  در چند روز اخیر و خصوصاً روز بیست و یکم بهمن‌ماه در استان گیلان بارش سنگین برف داشتیم که این بارش برف تا ۱۱۰ سانتیمتر هم رسید و در کنار گرفتار کردن خودروها در برخی جاده‌های این استان ، در برخی از شهرستان‌‌‌ها ‌به قطعی برق نیز منجر شد .
  مطالب مرتبط

  اجرای دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا

  اجرای دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا

  سازمان جهانی هواپیمایی کشوری و سازمان جهانی بهداشت هر دو نهادهای وابسته به سازمان ملل هستند که در این رابطه در مواقع لازم بخشنامه هایی را به کشورها ابلاغ می کنند در کنار آن دستگاه های مسئول خود را مکلف می دانند در کنار سایر دستگاه ها همکاری لازم را با وزارت بهداشت داشته باشند .

  |

  آغاز احداث ساختمان ایرتاکسی در فرودگاه امام خمینی (ره) توسط شرکت هواپیمایی پویا

  آغاز احداث ساختمان ایرتاکسی در فرودگاه امام خمینی (ره) توسط شرکت هواپیمایی پویا

  شرکت هواپیمایی پویا در حال حاضر دارای ۶ فروند هواپیما از نوع آنتونف ، ایلوشین ، امبرائر و چلنجر است که از این دو تعداد دو فروند هواپیما در زمینه آمبولانس هوایی ، یک فروند در زمینه اطفای حریق و یک فروند چلنجر در زمینه ایرتاکسی فعال است .

  |

  اظهار نظر غیرکارشناسی روابط عمومی هما در حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه کرمانشاه

  اظهار نظر غیرکارشناسی روابط عمومی هما در حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه کرمانشاه

  واقعیت این است که نسبت دادن وقوع این رویداد به یخ زدگی باند فرودگاه کرمانشاه در حالی که هیچ مستندی در این خصوص وجود ندارد و بر اساس بازدید‌های فنی انجام شده نیز مردود شده است ، بیشتر به فرافکنی شبیه است تا اطلاع رسانی شفاف و منصفانه !

  |

  نظرات کاربران