در حال بارگذاری ...
 • بسیج امکانات و نیروهای امدادی استان‌های دیگر برای بازگشایی محورهای استان گیلان

  به‌محض بازگشایی محورهای اصلی و کسب اطمینان از آن ، به سراغ بازگشایی راه‌های روستایی خواهیم رفت و این اقدامات را تا زمان اطمینان از بازگشایی تمام مسیرهای مسدود ، ادامه خواهیم داد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی از بازگشایی محورهای اصلی استان گیلان پس از بارش سنگین برف در این استان خبر داد و گفت : بازگشایی این محورها تا صبح امروز (پنجشنبه) تکمیل خواهد شد .

  محمد اسلامی در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان گیلان پس از بارش سنگین برف در این استان ، گفت : اولویت اصلی ما ، بازگشایی راه‌های اصلی و شریانی استان بود که تا این ساعت ، عبور و مرور در همه راه‌ها برقرار شده است و ان‌شاءالله تا صبح فردا ، این اقدامات توسط راهداران و به‌منظور روان‌شدن ترددها تکمیل خواهد شد .

  او با اشاره به بازدید روز چهارشنبه از مسیرهای شرق استان گیلان ، افزود : به‌محض بازگشایی محورهای اصلی و کسب اطمینان از آن ، به سراغ بازگشایی راه‌های روستایی خواهیم رفت و این اقدامات را تا زمان اطمینان از بازگشایی تمام مسیرهای مسدود ، ادامه خواهیم داد .

  اسلامی با بیان این‌که ، علت انسداد راه‌های استان ، تنها بارش برف نبوده است ، خاطرنشان کرد : متاسفانه کم‌توجهی برخی از رانندگان و همراه نداشتن تجهیزات زمستانی ، منجر به وقوع انسدادهایی در این مسیرها شده و به‌همراه نداشتن تجهیزاتی همچون زنجیر چرخ ، منجر به ترافیک‌های کیلومتری در شریان‌های استان ، شده است .

  وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد : بر اساس برآورد سازمان راهداری و راهداران ، بازگشایی تمام محورهای روستایی استان با توجه به امکاناتی که فراهم شده است ، یک هفته زمان خواهد برد ؛ اما برای سرعت‌بخشیدن به روند بازگشایی این محورها ، تجهیزات و نیروی انسانی استان‌های دیگر و نیز پیمانکاران بخش خصوصی را بسیج کرده‌ایم تا ان‌شاءالله ، بتوانیم ظرف چهار روز آینده ، کل این راه‌ها را بازگشایی کنیم .
  مطالب مرتبط

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  سال گذشته رتبه سوم لکه‌گیری و روکش آسفالت در کشور را کسب کردیم و امسال در مجموع با انجام حدود ۵۷۲ کیلومتر روکش آسفالت ، لکه‌گیری ، کارهای ایمنی و ... به صورت امانی و پیمانی ، رتبه دوم کشوری را به دست آوردیم .

  |

  نظرات کاربران