در حال بارگذاری ...
 • بسیج امکانات و نیروهای امدادی استان‌های دیگر برای بازگشایی محورهای استان گیلان

  به‌محض بازگشایی محورهای اصلی و کسب اطمینان از آن ، به سراغ بازگشایی راه‌های روستایی خواهیم رفت و این اقدامات را تا زمان اطمینان از بازگشایی تمام مسیرهای مسدود ، ادامه خواهیم داد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی از بازگشایی محورهای اصلی استان گیلان پس از بارش سنگین برف در این استان خبر داد و گفت : بازگشایی این محورها تا صبح امروز (پنجشنبه) تکمیل خواهد شد .

  محمد اسلامی در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان گیلان پس از بارش سنگین برف در این استان ، گفت : اولویت اصلی ما ، بازگشایی راه‌های اصلی و شریانی استان بود که تا این ساعت ، عبور و مرور در همه راه‌ها برقرار شده است و ان‌شاءالله تا صبح فردا ، این اقدامات توسط راهداران و به‌منظور روان‌شدن ترددها تکمیل خواهد شد .

  او با اشاره به بازدید روز چهارشنبه از مسیرهای شرق استان گیلان ، افزود : به‌محض بازگشایی محورهای اصلی و کسب اطمینان از آن ، به سراغ بازگشایی راه‌های روستایی خواهیم رفت و این اقدامات را تا زمان اطمینان از بازگشایی تمام مسیرهای مسدود ، ادامه خواهیم داد .

  اسلامی با بیان این‌که ، علت انسداد راه‌های استان ، تنها بارش برف نبوده است ، خاطرنشان کرد : متاسفانه کم‌توجهی برخی از رانندگان و همراه نداشتن تجهیزات زمستانی ، منجر به وقوع انسدادهایی در این مسیرها شده و به‌همراه نداشتن تجهیزاتی همچون زنجیر چرخ ، منجر به ترافیک‌های کیلومتری در شریان‌های استان ، شده است .

  وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد : بر اساس برآورد سازمان راهداری و راهداران ، بازگشایی تمام محورهای روستایی استان با توجه به امکاناتی که فراهم شده است ، یک هفته زمان خواهد برد ؛ اما برای سرعت‌بخشیدن به روند بازگشایی این محورها ، تجهیزات و نیروی انسانی استان‌های دیگر و نیز پیمانکاران بخش خصوصی را بسیج کرده‌ایم تا ان‌شاءالله ، بتوانیم ظرف چهار روز آینده ، کل این راه‌ها را بازگشایی کنیم .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  ممیزی عملکرد اعضای کمیسیون ایمنی راه‌ها برای دادن اعتبارات در بودجه سال ۱۴۰۰

  ممیزی عملکرد اعضای کمیسیون ایمنی راه‌ها برای دادن اعتبارات در بودجه سال ۱۴۰۰

  یکی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در بحث افزایش ایمنی راه‌ها ، کمربندی جنوبی تهران است که سازمان راهداری با همه محدودیت‌های مالی در این مسیر یک کار جهادی انجام داده تا گره از کار این مسیر پرترافیک باز کند و به زودی افتتاح خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران