در حال بارگذاری ...
 • افزایش تعداد و ظرفیت پروازها با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر

  با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت : با بهره برداری از باند جدید تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد . 

  محمد اسلامی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت : باند جدید این فرودگاه از نظر افزایش و ایمنی پروازها تغییرات و نیازمندی هایی داشت که باید همزمان توسعه و برای رفع موانع اقدام می شد . در اطراف باند جدید فرودگاه رامسر به موانعی وجود داشت که طبق توافقات صورت گرفته رفع شدند . با توسعه ترمینال در فرودگاه رامسر پذیرش پروازهای خارجی انجام خواهد شد .

  اسلامی با اشاره به اینکه با توسعه فرودگاه ، رامسر قطب گردشگری بین المللی می شود خاطرنشان کرد : با پیگیری های صورت گرفته ، توسعه فرودگاه پیشرفت خوبی داشته و نتایج آن بصورت تجمیعی پدیدار شده و زودتر در مدار قرار می گیرد . باند جدید فرودگاه رامسر در روزهای آتی افتتاح می شود .

  وزیر راه و شهرسازی گفت : با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد .

  اسلامی افزود : فرودگاه رامسر مشکل اعتباری ندارد و برنامه ها با منابع مالی کافی پیش بینی شده و با آزاد شدن تملک اراضی توسط رییس سازمان برنامه و بودجه و با تمهیداتی که از منابع داخلی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پیش بینی شده ، مشکلات اعتباری وجود نخواهد داشت .

  وی درباره راه اندازی دفتر وزارت امور خارجه و پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر افزود : با راه اندازی ترمینال امکانات ویزای فرودگاهی نیز صادر خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  تاکید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بر لزوم اجرای دستورالعمل های وزارت بهداشت

  تاکید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بر لزوم اجرای دستورالعمل های وزارت بهداشت

  همکاری ها و تامین امکانات لازم برای تیم های اعزامی وزارت بهداشت به فرودگاه ها و متقابلا از وزارت بهداشت به منظور تامین نیازهای بهداشتی فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی برای اجرای دستورالعمل های آن وزارت خانه به عمل آید .

  |

  ضدعفونی کردن هواپیما و ترمینال ها در فرودگاه مهرآباد برای مقابله با ویروس کرونا

  ضدعفونی کردن هواپیما و ترمینال ها در فرودگاه مهرآباد برای مقابله با ویروس کرونا

  فرودگاه ها به ویژه فرودگاه بین المللی مهرآباد ، تدابیر لازم را اتخاذ کردند و با توجه به شیوع این ویروس ، روزانه ترمینال ها و سالن های عمومی طبق دستورالعمل وزارت بهداشت ضد عفونی می شوند . همچنین تمام امکانات و تجهیزات ترمینالی که به نوعی با مسافر و کارکنان در ارتباط هستند ، هر ...

  |

  آزادراه تهران - شمال یکی از افتخارات مهندسی ایران

  آزادراه تهران - شمال یکی از افتخارات مهندسی ایران

  از منطقه یک آزادراه تهران - شمال به‌عنوان پروژه نمونه ، برای صدور خدمات فنی - مهندسی استفاده کرد . در ضمن آزادراه تهران - شمال اولین آزادراه هوشمند کشور است که تمام موارد به کار رفته در طول مسیر به‌صورت مکانیزه و هوشمند کنترل می‌شود .

  |

  انتصاب مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی

  انتصاب مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، عظیم طهماسبی به عنوان مدیرکل فرودگاه های ...

  |

  نظرات کاربران