در حال بارگذاری ...
 • افزایش تعداد و ظرفیت پروازها با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر

  با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت : با بهره برداری از باند جدید تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد . 

  محمد اسلامی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت : باند جدید این فرودگاه از نظر افزایش و ایمنی پروازها تغییرات و نیازمندی هایی داشت که باید همزمان توسعه و برای رفع موانع اقدام می شد . در اطراف باند جدید فرودگاه رامسر به موانعی وجود داشت که طبق توافقات صورت گرفته رفع شدند . با توسعه ترمینال در فرودگاه رامسر پذیرش پروازهای خارجی انجام خواهد شد .

  اسلامی با اشاره به اینکه با توسعه فرودگاه ، رامسر قطب گردشگری بین المللی می شود خاطرنشان کرد : با پیگیری های صورت گرفته ، توسعه فرودگاه پیشرفت خوبی داشته و نتایج آن بصورت تجمیعی پدیدار شده و زودتر در مدار قرار می گیرد . باند جدید فرودگاه رامسر در روزهای آتی افتتاح می شود .

  وزیر راه و شهرسازی گفت : با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد .

  اسلامی افزود : فرودگاه رامسر مشکل اعتباری ندارد و برنامه ها با منابع مالی کافی پیش بینی شده و با آزاد شدن تملک اراضی توسط رییس سازمان برنامه و بودجه و با تمهیداتی که از منابع داخلی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پیش بینی شده ، مشکلات اعتباری وجود نخواهد داشت .

  وی درباره راه اندازی دفتر وزارت امور خارجه و پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر افزود : با راه اندازی ترمینال امکانات ویزای فرودگاهی نیز صادر خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  هدفگذاری وزارت راه و شهرسازی برای اتصال ۴ استان دیگر به شبکه ریلی

  هدفگذاری وزارت راه و شهرسازی برای اتصال ۴ استان دیگر به شبکه ریلی

  در وزارت راه و شهرسازی ، استفاده از ظرفیت داخل را در دستورکار قرار دادیم و در حوزه زیرساخت و ناوگان و روسازی راه ، اتفاقات خوبی رخ داده است و در ساخت خط آهن ، استفاده از ریل ملی در دستورکار قرار گرفت .

  |

  اذعان شرکت های هواپیمایی دنیا بر ایمنی بالای آسمان ایران

  اذعان شرکت های هواپیمایی دنیا بر ایمنی بالای آسمان ایران

  هرمزگان از نظر وسعت هشتمین استان کشور است و فرودگاه بندرعباس با نام «شهدای پرواز ۶۵۵» نیز هشتمین فرودگاه از نظر تعداد پرواز و پذیرش مسافر به شمار می رود . این استان دارای ۱۴ فرودگاه شامل فرودگاه های تحت مالکیت شرکت و نیز فرودگاه های نظامی ، متعلق به شرکت نفت و مناطق آزاد است .

  |

  رفع موانع پروازی باند جدید فرودگاه بین المللی زاهدان

  رفع موانع پروازی باند جدید فرودگاه بین المللی زاهدان

  پس از عملیاتی شدن باند جدید ، پروژه بهسازی و نوسازی باند قدیم فرودگاه زاهدان و اجرای استریپ و زهکش و هدایت آبهای سطحی و زیرسطحی در حوزه عوامل میدان پروازی در دستور کار اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها قرار گیرد .

  |

  نظرات کاربران