در حال بارگذاری ...
 • افزایش تعداد و ظرفیت پروازها با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر

  با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت : با بهره برداری از باند جدید تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد . 

  محمد اسلامی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت : باند جدید این فرودگاه از نظر افزایش و ایمنی پروازها تغییرات و نیازمندی هایی داشت که باید همزمان توسعه و برای رفع موانع اقدام می شد . در اطراف باند جدید فرودگاه رامسر به موانعی وجود داشت که طبق توافقات صورت گرفته رفع شدند . با توسعه ترمینال در فرودگاه رامسر پذیرش پروازهای خارجی انجام خواهد شد .

  اسلامی با اشاره به اینکه با توسعه فرودگاه ، رامسر قطب گردشگری بین المللی می شود خاطرنشان کرد : با پیگیری های صورت گرفته ، توسعه فرودگاه پیشرفت خوبی داشته و نتایج آن بصورت تجمیعی پدیدار شده و زودتر در مدار قرار می گیرد . باند جدید فرودگاه رامسر در روزهای آتی افتتاح می شود .

  وزیر راه و شهرسازی گفت : با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر تعداد و ظرفیت پروازها بیشتر می شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد .

  اسلامی افزود : فرودگاه رامسر مشکل اعتباری ندارد و برنامه ها با منابع مالی کافی پیش بینی شده و با آزاد شدن تملک اراضی توسط رییس سازمان برنامه و بودجه و با تمهیداتی که از منابع داخلی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پیش بینی شده ، مشکلات اعتباری وجود نخواهد داشت .

  وی درباره راه اندازی دفتر وزارت امور خارجه و پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر افزود : با راه اندازی ترمینال امکانات ویزای فرودگاهی نیز صادر خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  اداره کل فرودگاه لارستان با استفاده از نیروهای متعهد و متخصص ، تمام توان خود را در راستای توسعه و ارتقای زیرساخت های فرودگاهی ، به روز نگه داشتن سیستم های CNS ، تقویت شاخص های ایمنی و امنیتی ، تقویت پروازها و افزایش خدمات فرودگاهی و تکریم مسافران به کار می گیرد .

  |

  نظرات کاربران