در حال بارگذاری ...
 • انجام موفقیت آمیز نخستین تست اتصال ایربریج در فرودگاه مهرآباد

  در زمان بهره برداری آزمایشی معایب و مشکلات پروژه ، استخراج و در صورت انطباق با استانداردهای ایکائو بهره برداری رسمی و در غیر این صورت برای رفع عدم انطباق ها برنامه ریزی می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پرواز شماره ۵۸۱۴ تهران - بندرعباس متعلق به شرکت هواپیمایی وارش تست آزمایشی ایربریج شماره ۳ در فرودگاه بین المللی مهرآباد را با موفقیت انجام داد .

  ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت : روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ، ایربریج شماره سه ترمینال یک با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ وارش از تهران به بندرعباس تست گرم شد . خوشبختانه با ایربریج مذکور مسافرگیری در کمتر از ۱۰ دقیقه با ۱۰۷ مسافر انجام شد .

  وی اظهار داشت : از پنج ایربریج در حال نصب در فرودگاه مهرآباد ، دو دستگاه بصورت آزمایشی عملیاتی خواهد شد که با این اقدام زمان سرویس دهی و انتقال مسافران به هواپیما حدود ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت .

  مرادی در پایان گفت : در زمان بهره برداری آزمایشی معایب و مشکلات پروژه ، استخراج و در صورت انطباق با استانداردهای ایکائو بهره برداری رسمی و در غیر این صورت برای رفع عدم انطباق ها برنامه ریزی می شود .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر تدوین هرچه سریعتر طرح های عملیاتی پدافند غیرعامل فرودگاه های کشور

  تاکید بر تدوین هرچه سریعتر طرح های عملیاتی پدافند غیرعامل فرودگاه های کشور

  در حوزه فناوری اطلاعات باید پایدارسازی سیستم در برابر تهدیدهای این حوزه محور قرار گیرد و در حوزه حفاظت فیزیکی نیز باید به مصون سازی فیزیکی و تعیین مسئول حفاظت از فرودگاه اقدام شود . همچنین در طرح حفاظت از کارکنان باید مباحث حراستی ، مراقبت و دستورالعمل ها ، امکان دسترسی طبقه ...

  |

  اقدامات صورت گرفته در فرودگاه مهرآباد برای پیشگری از گسترش ویروس کرونا

  اقدامات صورت گرفته در فرودگاه مهرآباد برای پیشگری از گسترش ویروس کرونا

  علاوه بر ضدعفونی تمام بارهای مسافران ورودی و نظارت بر ضدعفونی شرکت های هندلینگ کننده ، اقداماتی نظیر برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک سلامت از طریق آتش نشانی شهر ، تیپ ۲۰ زرهی سپاه و همچنین بسیج در فرودگاه مهرآباد و انتشار تبلیغات محیطی و شبکه های مجازی با عنوان "در خانه بمانیم" ...

  |

  نظرات کاربران