در حال بارگذاری ...
 • انجام موفقیت آمیز نخستین تست اتصال ایربریج در فرودگاه مهرآباد

  در زمان بهره برداری آزمایشی معایب و مشکلات پروژه ، استخراج و در صورت انطباق با استانداردهای ایکائو بهره برداری رسمی و در غیر این صورت برای رفع عدم انطباق ها برنامه ریزی می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پرواز شماره ۵۸۱۴ تهران - بندرعباس متعلق به شرکت هواپیمایی وارش تست آزمایشی ایربریج شماره ۳ در فرودگاه بین المللی مهرآباد را با موفقیت انجام داد .

  ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت : روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ، ایربریج شماره سه ترمینال یک با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ وارش از تهران به بندرعباس تست گرم شد . خوشبختانه با ایربریج مذکور مسافرگیری در کمتر از ۱۰ دقیقه با ۱۰۷ مسافر انجام شد .

  وی اظهار داشت : از پنج ایربریج در حال نصب در فرودگاه مهرآباد ، دو دستگاه بصورت آزمایشی عملیاتی خواهد شد که با این اقدام زمان سرویس دهی و انتقال مسافران به هواپیما حدود ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت .

  مرادی در پایان گفت : در زمان بهره برداری آزمایشی معایب و مشکلات پروژه ، استخراج و در صورت انطباق با استانداردهای ایکائو بهره برداری رسمی و در غیر این صورت برای رفع عدم انطباق ها برنامه ریزی می شود .
  مطالب مرتبط

  ارتقا خدمات برای استقبال از مسافران نوروزی در فرودگاه بین المللی مهرآباد

  ارتقا خدمات برای استقبال از مسافران نوروزی در فرودگاه بین المللی مهرآباد

  دستورالعمل های نوروزی درباره اقدامات شرکت های هواپیمایی و هندلینگ کننده ها ابلاغ شده و شرکت ها موظف هستند ، تاخیرهای احتمالی یا هرگونه تغییر در برنامه پروازی را تا پیش از حضور مسافران به فرودگاه اطلاع رسانی کنند .

  |

  نظرات کاربران