در حال بارگذاری ...
 • بازگشایی راه ارتباطی بیش از ۱۰۰ روستای آذربایجان غربی با تلاش شبانه روزی راهداران

  در حال حاضر وضعیت جوی محورهای مهاباد – سردشت ، مهاباد – بوکان ، ماکو - آواجیق و خوی – چالدران کولاکی بوده و محورهای ایرانخواه – تکاب و دندی – تکاب به علت کولاک و عدم دید کافی مسدود است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، از شب گذشته تاکنون راه ارتباطی بیش از ۱۰۰ روستا با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی شد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت : طی چند روز گذشته با بارش شدید برف و کولاک در اغلب محورهای ارتباطی آذربایجان غربی راه ارتباطی بیش از ۴۰۰ روستا مسدود شده بود که این رقم شب گذشته به ۳۰۰ روستا رسیده بود . از شب گذشته تاکنون راه ارتباطی ۱۰۰ روستا بازگشایی شده و عملیات بازگشایی مابقی محورهای روستایی نیز در حال انجام است .

  ارسلان شکری ادامه داد : در حال حاضر وضعیت جوی محورهای مهاباد – سردشت ، مهاباد – بوکان ، ماکو - آواجیق و خوی – چالدران کولاکی بوده و محورهای ایرانخواه – تکاب و دندی – تکاب به علت کولاک و عدم دید کافی مسدود است .

  این مقام مسئول با بیان اینکه تردد در محورهای ارتباطی مسدود شده ممنوع است ، یادآور شد : ضروری است مردم از هرگونه سفر غیرضروری به محورهای دارای کولاک اجتناب کرده و در صورت ضرورت از ایمنی وسایل نقلیه اطمینان حاصل کرده و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اظهار کرد : اولویت در بازگشایی محورهای ارتباطی مربوط به راه‌های اصلی و شریانی بوده و سپس عملیات برفروبی در راه‌های فرعی و روستایی انجام می شود و تلاش می شود تا بیست و چهار ساعت آینده کلیه راه‌های روستایی مسدود شده بازگشایی شوند .

   
  مطالب مرتبط

  آسفالت ۲۲ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سربیشه در قالب طرح ملی ابرار

  آسفالت ۲۲ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سربیشه در قالب طرح ملی ابرار

  از مجموع ۲۲ کیلومتر راه های روستایی طرح ملی ابرار در مرحله اول این شهرستان به میزان ۱۳ کیلومتر آن تا پایان سال آسفالت و به بهره برداری خواهد رسید که از جمله راه های روستاهای ملا عباس حسینی به طول ٥ کیلومتر ، کیدشت به طول ٥ کیلومتر و محمدصباغ به طول ۳ کیلومتراز راه آسفالته ...

  |

  نظرات کاربران