در حال بارگذاری ...
 • سرعت مجاز عبور از منطقه یک آزادراه تهران - شمال ۸۰ کیلومتر بر ساعت

  به دلیل کوهستانی بودن مسیر شرکت سازنده این سرعت را تعیین کرده و با توجه به شرایط راه این سرعت مجاز تعیین شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس پلیس راه تهران بزرگ گفت : سرعت مجاز در منطقه یک آزادراه تهران - شمال ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در تونل‌ها ۷۰ کیلومتر بر ساعت تعیین شده است .

  نورالله خادم امروز در حاشیه افتتاح آزمایشی منطقه یک آزادراه تهران - شمال در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت : پلیس راه تهران بزرگ دو ایستگاه موقت برای منطقه یک آزادراه تعیین کرده است . که به محض افتتاح رسمی کار را آغاز می‌کنند . همچنین پایین‌تر از عوارضی نیز پاسگاه پلیس خواهیم داشت .

  خادم سرعت مجاز عبور از منطقه یک آزادراه تهران - شمال را ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در تونل‌ها ۷۰ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت : به دلیل کوهستانی بودن مسیر شرکت سازنده این سرعت را تعیین کرده و با توجه به شرایط راه این سرعت مجاز تعیین شده است .

  در ادامه این مراسم همچنین معاون ساختمان و تأسیسات بنیاد مستضعفان نیز اظهار داشت : در کل مسیر روشنایی‌ها نصب شده و تهویه تونل‌ها نیز فعال است .

  به گفته منوچهر خواجه دلویی در حوزه منظر راه نیز در این آزادراه کارهایی انجام شده است و همچنین سازه‌هایی احداث شده است که نقش ایمنی در جلوگیری از ریزش دارد . همچنین سازه ورودی منطقه یک آزادراه تهران - شمال چندمنظوره است و نمایی زیبا نیز به ورودی آزادراه می‌دهد .
  مطالب مرتبط

  ابلاغ مصوبه تغییر سرمایه‌گذار در قرارداد مشارکت ساخت راه‌آهن شلمچه - بصره

  ابلاغ مصوبه تغییر سرمایه‌گذار در قرارداد مشارکت ساخت راه‌آهن شلمچه - بصره

  تکمیل این خط ریلی در دولت‌های مختلف پیگیری و دنبال شد ، اما طبق آنچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی اعلام می‌کنند «نبود اهتمام از سوی طرف عراقی» ، موجب توقف عملیات تکمیل این خط ریلی شده است .

  |

  تزریق ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه منطقه ۲ آزادراه تهران ـ شمال طی ۲ هفته آینده

  تزریق ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه منطقه ۲ آزادراه تهران ـ شمال طی ۲ هفته آینده

  طبق برآوردهای این منطقه برای تکمیل ۳ هزار میلیارد تومان منابع لازم دارد . دولت و بنیاد برای منطقه ۲ تاکنون ۹۰۰ میلیارد تومان پرداخته اند و ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر باقی مانده است .

  |

  نظرات کاربران