در حال بارگذاری ...
 • سرعت مجاز عبور از منطقه یک آزادراه تهران - شمال ۸۰ کیلومتر بر ساعت

  به دلیل کوهستانی بودن مسیر شرکت سازنده این سرعت را تعیین کرده و با توجه به شرایط راه این سرعت مجاز تعیین شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس پلیس راه تهران بزرگ گفت : سرعت مجاز در منطقه یک آزادراه تهران - شمال ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در تونل‌ها ۷۰ کیلومتر بر ساعت تعیین شده است .

  نورالله خادم امروز در حاشیه افتتاح آزمایشی منطقه یک آزادراه تهران - شمال در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت : پلیس راه تهران بزرگ دو ایستگاه موقت برای منطقه یک آزادراه تعیین کرده است . که به محض افتتاح رسمی کار را آغاز می‌کنند . همچنین پایین‌تر از عوارضی نیز پاسگاه پلیس خواهیم داشت .

  خادم سرعت مجاز عبور از منطقه یک آزادراه تهران - شمال را ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در تونل‌ها ۷۰ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت : به دلیل کوهستانی بودن مسیر شرکت سازنده این سرعت را تعیین کرده و با توجه به شرایط راه این سرعت مجاز تعیین شده است .

  در ادامه این مراسم همچنین معاون ساختمان و تأسیسات بنیاد مستضعفان نیز اظهار داشت : در کل مسیر روشنایی‌ها نصب شده و تهویه تونل‌ها نیز فعال است .

  به گفته منوچهر خواجه دلویی در حوزه منظر راه نیز در این آزادراه کارهایی انجام شده است و همچنین سازه‌هایی احداث شده است که نقش ایمنی در جلوگیری از ریزش دارد . همچنین سازه ورودی منطقه یک آزادراه تهران - شمال چندمنظوره است و نمایی زیبا نیز به ورودی آزادراه می‌دهد .
  مطالب مرتبط

  تشریح ۵ ویژگی منطقه یک آزادراه تهران - شمال

  تشریح ۵ ویژگی منطقه یک آزادراه تهران - شمال

  در این آزادراه از سامانه تهویه نیمه عرضی در تونل بلند تالون که در مواقع اضطراری بصورت هوشمند عمل کرده و از طریق Axial Fan های تعبیه شده در ابتدا و انتهای تونل آلودگی را خارج می کند – بهره گیری از نرم افزار AID برای بهره مندی از سامانه هوشمند کنترل و نظارت ترافیکی در طول مسیر توسط ...

  |

  آزادراه تهران - شمال یکی از افتخارات مهندسی ایران

  آزادراه تهران - شمال یکی از افتخارات مهندسی ایران

  از منطقه یک آزادراه تهران - شمال به‌عنوان پروژه نمونه ، برای صدور خدمات فنی - مهندسی استفاده کرد . در ضمن آزادراه تهران - شمال اولین آزادراه هوشمند کشور است که تمام موارد به کار رفته در طول مسیر به‌صورت مکانیزه و هوشمند کنترل می‌شود .

  |

  نظرات کاربران