در حال بارگذاری ...
 • آغاز عبور آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران - شمال

  در طول این ۵ سال به طور متوسط ۵۰۰۰ نفر به طور مستقیم با تعداد ۱۲۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی در بالای ۱۰۰ جبهه کاری با تمام توان شبانه ­روز در این پروژه فعالیت کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد : با دستور رییس جمهور محترم ، از ساعت ۱۲ ظهر امروز ، عبور آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران - شمال آغاز می شود .

  خیراله خادمی که از صبح امروز برای نظارت بر عبور آزمایشی از آزادراه تهران - شمال در این پروژه حضور دارد ، از تاکید وزیر راه و شهرسازی جهت آمادگی کامل پروژه برای افتتاح خبر داد و گفت : بر اساس دستور مهندس اسلامی بایست تا ۳۰ بهمن ماه تمامی تجهیزات و ماشین آلات شرکت های پیمانکاری با اتمام کار خود از پروژه خارج شوند و مسیر برای افتتاح رسمی آماده شود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی افزود : عملیات اجرایی منطقه یک آزادراه تهران - شمال مدت هاست به اتمام رسیده و آنچه در حال انجام بود در ارتباط با ارتقای سطح ایمنی پروژه صورت می پذیرفت . این عبور آزمایشی هم در همین راستا و جهت تست مسیر ، تجهیزات و موارد ایمنی است و بهره‌برداری رسمی با حضور رییس جمهور در اسفند ماه خواهد بود .

  خادمی با اشاره به توان بالای مهندسی داخل کشور اظهار داشت : آنچه امروز مشاهده می کنیم حاصل تلاش مهندسان ایرانی است که توانستند این پروژه عظیم رامطابق با استانداردهای روز دنیا به سرانجام برسانند .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه یادآور شد : بایست این مسئله را در نظر داشته باشید که ۸۰ درصد کار در منطقه یک آزادراه تهران - شمال از ابتدای سال ۱۳۹۴ تاکنون انجام شده ؛ یعنی هر سال تقریبا به اندازه ۱۹ سال گذشته کار شده است . در طول این ۵ سال به طور متوسط ۵۰۰۰ نفر به طور مستقیم با تعداد ۱۲۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی در بالای ۱۰۰ جبهه کاری با تمام توان شبانه ­روز در این پروژه فعالیت کردند .
  مطالب مرتبط

  مشارکت دولت و سه بانک کشور در تامین منابع مورد نیاز ساخت جاده اهواز - ایذه - لردگان

  مشارکت دولت و سه بانک کشور در تامین منابع مورد نیاز ساخت جاده اهواز - ایذه - لردگان

  اداره کل راه و شهرسازی و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در توسعه راه های استان نقش ویژه ای ایفا کردند و تا سال آینده با چهار خطه شدن محور رامهرمز تا خیرآباد و همچنین مسیر غیزانیه تا ایذه میزان بزرگراه های استان افزایش چشمگیر پیدا میکند .

  |

  افتتاح قطعه سوم راه‌آهن خواف – هرات فرصتی ارزشمند برای اقتصاد ایران و افغانستان

  افتتاح قطعه سوم راه‌آهن خواف – هرات فرصتی ارزشمند برای اقتصاد ایران و افغانستان

  کشور افغانستان طرح‌ مشخصی برای توسعه شبکه ملی و بین‌المللی راه‌آهن را دنبال می‌کند که این طرح ، فرصتی ارزشمند اقتصادی و تاریخی برای دو کشور محسوب می‌شود تا از طریق یکی از کلیدی‌ترین نقاط شبکه ملی راه‌آهن افغانستان یعنی هرات و امتداد آن به سمت ایران ، کشورهای آسیای میانه و ...

  |

  نظرات کاربران