در حال بارگذاری ...
 • ایجاد زیرساخت های ارتباطی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری

  احداث و اجرای زیرساخت های ارتباطی در قالب حفاری ، لوله گذاری و همچنین اجرای بستر فیبر نوری بین دو بندر و کوی مسکونی بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته در این پروژه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت : زیرساخت های ارتباطی همسان و اتصال دو بندر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری ایجاد می شود .

  بهروز آقایی درباره ایجاد زیرساخت های ارتباطی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری ، اظهار داشت : پروژه  اتصال بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری با هدف یکپارچه سازی و ارتقای سیستم های حفاظتی این بندر اجرایی شد .

  وی اتصال انواع شبکه های محوطه ها و اماکن بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری شامل اینترانت ، اعلان و اطفای حریق و VHF ، یکپارچه سازی مراکز تلفن ، اتصال درمانگاه کوی مسکونی بندر به شبکه داخلی و کاهش هزینه های ارتباطی را از دیگر اهداف اجرای این پروژه اعلام کرد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اخذ مجوزهای قانونی به منظور اجرای این پروژه اظهار کرد : احداث و اجرای زیرساخت های ارتباطی در قالب حفاری ، لوله گذاری و همچنین اجرای بستر فیبر نوری بین دو بندر و کوی مسکونی بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته در این پروژه است .

  آقایی با اشاره به برخورداری بزرگترین بندر اقیانوسی کشور از زیرساخت های مناسب بندری و تجهیزات پیشرفته خاطرنشان کرد : با توجه به موقعیت منحصر بفرد بندر چابهار در منطقه ، همگام با اجرای طرح توسعه بندر شهید بهشتی و رشد صادرات و واردات کالا از طریق این بندر ، توسعه زیرساختی و ارتقا و به روز رسانی سیستم های ارتباطی این بندر استراتژیک نیز با شتاب در دست اجراست .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به خدمه لنج صیادی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار

  امدادرسانی به خدمه لنج صیادی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار

  طی تماس فردی با مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار از طریق سامانه مخابراتی ۱۵۵۰ وضعیت یک نفر از پرسنل لنج صیادی در موقعیت صیدگاه بیرونی را همراه با درد شدید در ناحیه پهلو اورژانسی اعلام کرد که بلافاصله پس از دریافت تماس ، مستقیماً با لنج حادثه دیده ارتباط برقرار شد .

  |

  اعلام آمادگی ۷۰ شرکت دانش بنیان و بخش خصوصی برای ساخت تجهیزات دریایی و بندری

  اعلام آمادگی ۷۰ شرکت دانش بنیان و بخش خصوصی برای ساخت تجهیزات دریایی و بندری

  هرچقدر عمق ساخت داخل بیشتر باشد ، مجموعه های بیشتری درگیر خواهند بود و از شناورها و تجهیزات جانبی آنها گرفته تا تجهیزات بندری و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی توانایی ساخت داخل وجود دارد .

  |

  نظرات کاربران