در حال بارگذاری ...
 • ایجاد زیرساخت های ارتباطی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری

  احداث و اجرای زیرساخت های ارتباطی در قالب حفاری ، لوله گذاری و همچنین اجرای بستر فیبر نوری بین دو بندر و کوی مسکونی بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته در این پروژه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت : زیرساخت های ارتباطی همسان و اتصال دو بندر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری ایجاد می شود .

  بهروز آقایی درباره ایجاد زیرساخت های ارتباطی بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری ، اظهار داشت : پروژه  اتصال بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری از طریق فیبر نوری با هدف یکپارچه سازی و ارتقای سیستم های حفاظتی این بندر اجرایی شد .

  وی اتصال انواع شبکه های محوطه ها و اماکن بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری شامل اینترانت ، اعلان و اطفای حریق و VHF ، یکپارچه سازی مراکز تلفن ، اتصال درمانگاه کوی مسکونی بندر به شبکه داخلی و کاهش هزینه های ارتباطی را از دیگر اهداف اجرای این پروژه اعلام کرد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اخذ مجوزهای قانونی به منظور اجرای این پروژه اظهار کرد : احداث و اجرای زیرساخت های ارتباطی در قالب حفاری ، لوله گذاری و همچنین اجرای بستر فیبر نوری بین دو بندر و کوی مسکونی بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته در این پروژه است .

  آقایی با اشاره به برخورداری بزرگترین بندر اقیانوسی کشور از زیرساخت های مناسب بندری و تجهیزات پیشرفته خاطرنشان کرد : با توجه به موقعیت منحصر بفرد بندر چابهار در منطقه ، همگام با اجرای طرح توسعه بندر شهید بهشتی و رشد صادرات و واردات کالا از طریق این بندر ، توسعه زیرساختی و ارتقا و به روز رسانی سیستم های ارتباطی این بندر استراتژیک نیز با شتاب در دست اجراست .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران