در حال بارگذاری ...
 • تشریح جزئیات تعلیق موقت پروازهای مستقیم چین به فرودگاه امام خمینی (ره)

  نمایندگان وزارت بهداشت و درمان در فرودگاه به صورت منظم و دقیق از همه پروازها معاینه پزشکی از مسافران به عمل می‌آورند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مقام مسئول شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از جزئیات تعلیق موقت پروازهای چین و توقف پرواز ۲ شرکت هواپیمایی ماهان و چاینا ساتر خبر داد .

  علی کاشانی درباره تعلیق موقت پروازهای مستقیم بین ایران و چین به دلیل بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع آن به داخل کشور اظهار داشت : شب گذشته به دستور معاون اول رئیس‌جمهور پروازهای مستقیم ایران به چین و بالعکس به طور موقت تعلیق شد .

  مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) افزود : شب گذشته زمانی که دستور تعلیق موقت پروازهای ورودی و خروجی از / به کشور چین صادر شد ، پرواز هواپیمای چایناساتر حدود ۵ دقیقه بعد و در ساعت ۲۰:۴۵ روز گذشته وارد فرودگاه امام شد و سپس پس از مسافرگیری از کشور خارج شد .

  کاشانی ادامه داد : همچنین پروازهای شانگهای و گوانگجو ساعت ۲۱ فرودگاه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ترک کرده بودند و پرواز برومکه شرکت چایناساتر نیز ساعت ۲۲ روز گذشته فرودگاه امام را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ترک کرد . پس به این ترتیب تا دیشب ۳ پرواز از کشور ما به مقصد چین رفت .

  وی افزود : همچنین شرکت هواپیمایی ماهان دو پرواز به مقصد شانگهای و گوانگجو داشت که روز گذشته ساعت ۲۱ انجام شده بود ، اما چون آن هواپیماها ملکی ایران بودند و باید به کشور برمی‌گشتند ، امروز ساعت ۵ بامداد و ۵:۴۰ به کشور برگشتند و پس از آن هیچ پرواز مستقیمی به/از کشور چین در فرودگاه امام(ره) تا مصوبه بعدی در این باره نداریم .

  کاشانی اظهار کرد : البته ممکن است پروازهای کانکشنی نظیر ایرفلوت ، ترکیش ایرلاین و امارات در کشور ما توسط ایرلاین‌های دیگر داشته باشیم ، اما پروازهای مستقیم در مسیر چین تعلیق موقت شده است . همچنین نمایندگان وزارت بهداشت و درمان در فرودگاه به صورت منظم و دقیق از همه پروازها معاینه پزشکی از مسافران به عمل می‌آورند .
  مطالب مرتبط

  آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای گسترش همکاری با شرکت های هواپیمایی

  آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای گسترش همکاری با شرکت های هواپیمایی

  پهنه هوانوردی ، هسته اصلی توسعه شهر فرودگاهی است و زمینه همکاری در این پهنه با شرکت های هواپیمایی فراهم است و آمادگی داریم تا همکاری خود را با تمامی شرکت های هواپیمایی بیش از پیش گسترش دهیم .

  |

  تصویب شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان هاب لجستیک هوایی کشور

  تصویب شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان هاب لجستیک هوایی کشور

  شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان یکی از شهر های لجستیکی ایران بر اساس طرح جامع توسعه این شرکت ، در حال راه اندازی است و با ده شرکت داخلی و خارجی تفاهم نامه برای گسترش فعالیت در این حوزه امضا کردیم .

  |

  معاینه کامل مسافران و خدمه پروازی پروازهای چین در فرودگاه امام خمینی (ره)

  معاینه کامل مسافران و خدمه پروازی پروازهای چین در فرودگاه امام خمینی (ره)

  در پروازهای ورودی خصوصاً مسافر ترانزیتی ، سالنی داریم که به این کار اختصاص داده‌ایم و مسافران قرنطینه می‌شوند ، البته ما موردی که مبتلا به بیماری بوده است خوشبختانه تاکنون نداشته‌ایم و اگر هم باشد بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت ،‌ درمان و آموزش پزشکی برای مداوا و ...

  |

  نظرات کاربران