در حال بارگذاری ...
 • آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه

  طبق برنامه ریزی ستاد نوروزی راه آهن جمهوری اسلامی ایران که از آذرماه سال جاری کار خود را آغاز کرده است ، امسال در مجموع در ایام تعطیلات نوروزی ۵۰۴۰ رام قطار در سراسر کشور در مسیرهای مختلف هموطنان را جابجا خواهند کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در بازه زمانی ۲۴ اسفند الی ۱۵ فروردین ۹۹ به صورت حضوری و اینترنتی در روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه خبر داد .

  میرحسن موسوی روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود : پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام تعطیلات نوروزی روز ۱۴ بهمن ماه به صورت اینترنتی و روز ۱۵ بهمن ماه به صورت غیر حضوری بدون افزایش قیمت در سراسر کشور انجام خواهد شد .

  وی ضمن تبریک دهه مبارکه فجر یادآور شد : طبق برنامه ریزی ستاد نوروزی راه آهن جمهوری اسلامی ایران که از آذرماه سال جاری کار خود را آغاز کرده است ، امسال در مجموع در ایام تعطیلات نوروزی ۵۰۴۰ رام قطار در سراسر کشور در مسیرهای مختلف هموطنان را جابجا خواهند کرد .

  معاون مسافری شرکت راه آهن اظهار داشت : در روز۱۴ بهمن ماه پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی در سه مرحله به صورت اینترنتی انجام خواهد شد که از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ پیش فروش بلیت تمام مسیرها به غیر از مسیرهای مشهد انجام خواهد شد . پیش فروش بلیت در این روز از ساعت ۱۲ تا ۱۷ در همه مسیرها به مقصد مشهد ، به غیر از تهران انجام خواهد شد و از ساعت ۱۷ نیز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری فقط در مسیر تهران - مشهد و بالعکس خواهد بود .

  معاون مسافری شرکت راه آهن با بیان اینکه پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی به صورت حضوری صبح روز ۱۵ بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور آغاز می‌شود ، گفت : در این روز متقاضیان می توانند با مراجعه به آژانس ها و مراکز مجاز فروش بلیت قطارهای مسافری نسبت به تهیه بلیت های مورد نیاز خود اقدام کنند . طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار صندلی در ایام تعطیلات نوروز ۹۹ (۲۱ روز) برای جابجایی هموطنان ظرفیت سازی شده است که نسبت به سال گذشته از نظر تعداد قطارها ، ۷ درصد و نسبت به تعداد صندلی ۵ درصد رشد داشتیم .

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت خدمات مسافری راه آهن در ایام تعطیلات نوروز ۹۹

  بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت خدمات مسافری راه آهن در ایام تعطیلات نوروز ۹۹

  با تمهیدات شرکت های حمل و نقل ریلی و تامین مواد ضدعفونی کننده در قطارهای مسافری و مدیریت مناسب ، بازدیدهای مستمر از واگن های مسافری در دستور کار قرار گرفته تا از این مرحله از بحران به خوبی گذر کنیم .

  |

  مهمترین اقدامات شرکت راه آهن در مقابله با ویروس کرونا در خطوط ریلی کشور

  مهمترین اقدامات شرکت راه آهن در مقابله با ویروس کرونا در خطوط ریلی کشور

  توزیع بیش از ۲۵ هزار ماسک به مسافران و استقرار گروه های اورژانسی در برخی از ایستگاه های ریلی و ابلاغ دستورالعمل مراقبت تشخیص درمان و ارائه خدمات بالینی و انتقال بیماران مشکوک به مراکز درمانی و همکاری مسئولان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از دیگر اقدامات شرکت راه آهن برای ...

  |

  فعالیت مرکز تعمیرات و نوسازی ناوگان ریلی از محل اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه

  فعالیت مرکز تعمیرات و نوسازی ناوگان ریلی از محل اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه

  برای نخستین بار تبصره ۱۸ در سال ۹۷ در قانون بودجه در نظر گرفته شد و در سال ۹۸ نیز در قانون بودجه مصوب شد و با توجه به بودجه پیشنهادی دولت این تبصره همچنان در بودجه سال ۹۹ پایدار خواهد بود .

  |

  نظرات کاربران