در حال بارگذاری ...
 • تعلیق موقت خلبان پرواز ماهشهر بخشی از روند بررسی سانحه

  بررسی سانحه کماکان ادامه داشته و نتایج حاصل به همراه اقدامات اصلاحی لازم متعاقبا اعلام خواهد شد . لازم به ذکر است که جعبه‌های سیاه این هواپیما با موفقیت داخل کشور بازخوانی شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه بررسی سانحه پرواز ماهشهر ادامه دارد ، گفت : تعلیق خلبان موقت و بخشی از روند بررسی سانحه است .

  حسن رضایی‌فر در خصوص تعلیق خلبان پرواز ماهشهر گفت : طبق روال بررسی سوانح هوایی ، خلبانان پرواز سانحه دیده در فرودگاه ماهشهر برای پاسخگویی در خصوص مسائل سانحه به سازمان احضار میشوند .

  وی ادامه داد : پس از وقوع سانحه خلبانان زمینگیر  شده تا وضعیت پزشکی و عملکرد آنان مورد بررسی قرار گیرد . پس از تکمیل بررسی‌ها ، اقدامات اصلاحی برای خلبانان در نظر گرفته میشود . اما با توجه به سن ۶۴ سال خلبان ، به نظر می رسد که تصمیم نهایی بر تعلیق وی باشد .

  رضایی‌فر با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت هواپیمایی کاسپین برای انجام اقدامات پیشگیرانه جلسه داشته و توافقاتی در این زمینه انجام گرفته است ، گفت : این هواپیما دارای بیمه نامه از شرکت بیمه ایران بوده و آمادگی لازم برای پرداخت خسارت‌ها از سوی بیمه اعلام شده است . بررسی سانحه کماکان ادامه داشته و نتایج حاصل به همراه اقدامات اصلاحی لازم متعاقبا اعلام خواهد شد . لازم به ذکر است که جعبه‌های سیاه این هواپیما با موفقیت داخل کشور بازخوانی شد .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران