در حال بارگذاری ...
 • تصمیمی برای توقف پروازهای چین‌ اتخاذ نشده است

  در حال حاضر شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ر‌ه)‌ همکاری بسیار مناسبی با مأموران وزارت بهداشت و درمان و اداره بهداشت مرزی دارند و معاینه مسافران ورودی به کشور به دقت انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سخنگوی سازمان هواپیمایی در پاسخ به این سؤال که‌ بابت کنترل بیشتر بیماری کرونا ، آیا سازمان هواپیمایی برنامه‌ای برای توقف موقت پرواز‌های چین به ایران دارد ؟ گفت : هنوز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده است ، پروازها انجام می‌شود اما کاملا تحت کنترل است .

  رضا جعفر‌زاده درباره آخرین وضعیت ‌پروازهای چین و معاینه مسافران ورودی به فرودگاه امام خمینی (ره) در کنترل بیماری کرونا ، اظهار داشت : در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور و خصوصاً فرودگاه بین المللی امام خمینی (ر‌ه) مسافران و گروه پروازی به دقت از نطر بیماری کرونا قبل از ورود به سالن ، معاینه می‌شوند .

  ‌سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد : در حال حاضر شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ر‌ه)‌ همکاری بسیار مناسبی با مأموران وزارت بهداشت و درمان و اداره بهداشت مرزی دارند و معاینه مسافران ورودی به کشور به دقت انجام می‌شود .

  جعفرزاده اضافه کرد : معاینه مسافران قبل از ورود به کشور خصوصاً در پروازهای چین و کشورهای آسیای جنوب شرقی مورد تأکید است که با دقت در حال انجام است ضمن آنکه در حال حاضر ارتباطات مناسبی بین شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ر‌ه) و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برقرار است . تاکنون گزارشی مبنی بر انتقال این بیماری (کرونا) به داخل کشور ‌دریافت نکرده‌ایم .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران