در حال بارگذاری ...
 • توسعه بنادر شمالی کشور با اجرایی شدن موافقتنامه اوراسیا

  با موافقتنامه اوراسیا که اجرایی شده است ، سرمایه گذاران به بنادر شمالی کشور توجه بیشتری خواهند کرد ، از اینرو به زودی فرصت های جدیدی برای رونق بنادر از سوی بخش خصوصی فراهم می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : موافقتنامه اوراسیا سبب می شود بنادر شمالی کشور توسعه پیدا کنند .

  محمدرضا عظیم نژاد درباره رشد و توسعه بنادر کشور و با اشاره به موافقتنامه اوراسیا که از آبان ماه اجرایی شده است ، افزود : موافقتنامه اوراسیا سبب می شود بنادر شمالی کشور توسعه پیدا کنند ، از سویی این امر کمک قابل توجهی خواهد کرد تا بنادر این منطقه پویا شوند . سازمان بنادر و دریانوردی طی سال های اخیر برنامه های توسعه ای مناسبی را برای بنادر شمالی کشور داشته است و این بنادر از نظر تجهیزات نسبت به گذشته شرایط بهتری دارند .

  این فعال اقتصادی گفت : با موافقتنامه اوراسیا که اجرایی شده است ، سرمایه گذاران به بنادر شمالی کشور توجه بیشتری خواهند کرد ، از این رو به زودی فرصت های جدیدی برای رونق بنادر از سوی بخش خصوصی فراهم می شود .

  عظیم نژاد اظهار داشت : یکی از بخش های که رونق خواهد گرفت پسکرانه بنادر شمالی است ، بدین جهت امیدوارم که سرمایه گذاران سرمایه های خود را به این سمت ببرند و تولید در کنار دریا را ضرورت بدانند .

  وی تاکید کرد : تولید در کنار دریا باعث خواهد شد که صادرات سودده و قیمت نهایی کالاها در بازار رقابتی ارزان تر تمام شود . ضرورت توسعه پسکرانه بنادر کشور ضرورت زیادی پیدا کرده است و نباید از این مهم غافل ماند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران