در حال بارگذاری ...
 • نیاز فعالان اقتصادی به بنادر پویا برای انجام صادارت و واردات کالا

  برای اینکه شاهد توسعه متوازن بنادر کشور باشیم ، باید فرصت های سرمایه گذاری که در بنادر مختلف وجود دارد و به خصوص بنادر کوچک توسط کارشناسان و سازمان بنادر احصاء شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : توسعه متوازن بنادر به جهت تأمین تجهیزات بندری و فرصت های سرمایه گذاری از اهمیت بسزایی برخوردار است چرا که فعالان بازرگانی برای انجام صادارت و واردات به بنادر پویا نیاز دارند .

  قاسم سجادنیا اضهار داشت : برای اینکه شاهد توسعه متوازن بنادر کشور باشیم ، باید فرصت های سرمایه گذاری که در بنادر مختلف وجود دارد و به خصوص بنادر کوچک توسط کارشناسان و سازمان بنادر احصاء شود . فرصت های متعددی برای سرمایه گذاری در بنادر کشور وجود دارد که سرمایه گذاران نباید از آن غافل شوند ، برای اینکه انگیزه برای سرمایه گذاران فراهم شود ، بهتر است که سازمان بنادر ریسک سرمایه گذاری ها را پوشش دهد .

  عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : بخش خصوصی داخلی توان مذاکره بالای دارد و با وجود انواع تحریم ها می توانیم سرمایه گذاران خارجی هم در بنادر جذب کنیم ، از اینرو توصیه می شود که فرصت های سرمایه گذاری در جلسات فعالان بخش خصوصی مطرح شود . اتاق بازرگانی ایران می تواند نقش پیوند دهنده بخش خصوصی با  سازمان بنادر را ایفا کند .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به خدمه لنج صیادی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار

  امدادرسانی به خدمه لنج صیادی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار

  طی تماس فردی با مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار از طریق سامانه مخابراتی ۱۵۵۰ وضعیت یک نفر از پرسنل لنج صیادی در موقعیت صیدگاه بیرونی را همراه با درد شدید در ناحیه پهلو اورژانسی اعلام کرد که بلافاصله پس از دریافت تماس ، مستقیماً با لنج حادثه دیده ارتباط برقرار شد .

  |

  اعلام آمادگی ۷۰ شرکت دانش بنیان و بخش خصوصی برای ساخت تجهیزات دریایی و بندری

  اعلام آمادگی ۷۰ شرکت دانش بنیان و بخش خصوصی برای ساخت تجهیزات دریایی و بندری

  هرچقدر عمق ساخت داخل بیشتر باشد ، مجموعه های بیشتری درگیر خواهند بود و از شناورها و تجهیزات جانبی آنها گرفته تا تجهیزات بندری و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی توانایی ساخت داخل وجود دارد .

  |

  نظرات کاربران