در حال بارگذاری ...
 • برقراری پروازهای فرودگاه کرمانشاه علی رغم بارش برف

  خوشبختانه تا کنون مشکل خاصی در پروازها به وجود نیامده و در صورت تداوم بارش ها همکاران ما در آماده باش کامل هستند تا کار برف روبی را انجام دهند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های کرمانشاه از برقراری پروازها علی رغم بارش برف خبر داد .

  مجتبی بیاتی مدیرکل فرودگاه های کرمانشاه از برقراری پروازهای فرودگاه کرمانشاه خبر داد و گفت : با وجود بارش برف از صبح امروز،پروازها انجام می شود و به جز یک مورد مشکلی در نشست و برخاست هواپیماها نداریم . پرواز وارش در زمان نشستن به دلیل کاهش دید به مهرآّباد بازگشت و بعد از یک ساعت و نیم دوباره در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست .

  بیاتی ادامه داد : امروز ۸ سورتی پرواز داشتیم . ۴ پرواز ورودی و ۴ پرواز خروجی که سه پرواز از مهرآباد و یک پرواز از کیش بود .

  بیاتی با اشاره به ادامه بارش ها در این استان گفت : خوشبختانه تا کنون مشکل خاصی در پروازها به وجود نیامده و در صورت تداوم بارش ها همکاران ما در آماده باش کامل هستند تا کار برف روبی را انجام دهند .
  مطالب مرتبط

  اظهار نظر غیرکارشناسی روابط عمومی هما در حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه کرمانشاه

  اظهار نظر غیرکارشناسی روابط عمومی هما در حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه کرمانشاه

  واقعیت این است که نسبت دادن وقوع این رویداد به یخ زدگی باند فرودگاه کرمانشاه در حالی که هیچ مستندی در این خصوص وجود ندارد و بر اساس بازدید‌های فنی انجام شده نیز مردود شده است ، بیشتر به فرافکنی شبیه است تا اطلاع رسانی شفاف و منصفانه !

  |

  رشد شاخص های هوانوردی در ۹ فرودگاه کم ترافیک کشور

  رشد شاخص های هوانوردی در ۹ فرودگاه کم ترافیک کشور

  طبق بررسی های انجام شده فرودگاه رامسر با رشد ۳۴ درصدی پرواز (از ۳۲۸ به ۴۲۸ فروند) رتبه پنجم را داراست و فرودگاه های آبادان با رشد ۲۴ درصدی و رفسنجان(۱۰ درصدی) ، ایلام (۹ درصدی) و بم (شش درصدی) در مقام های بعدی قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران