در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت‌وتوسعه

  مقرر شده تا گزارش اقدامات صورت‌گرفته به صورت منظم و در بازه‌های سه ماهه برای استحضار مقام عالی وزارت تهیه شود و از نمایندگان وزارتخانه در جلسات کارگروه و تیم‌های مهندسی ارزش نیز دعوت به عمل آید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت‌وتوسعه با حضور معاون مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه شهرسازی و مدیر پروژه مهندسی ارزش در وزارتخانه و سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش در شرکت ساخت توسعه برگزار شد .

  سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش در رابطه با این جلسه گفت : به منظور پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت و تنظیم ساز و کارهای آن این جلسه با حضور دکتر صفری معاون  مرکز توسعه و سیاستهای راهبردی وزارت راه و شهرسازی و دکتر دانا مدیر پروژه مهندسی ارزش در وزارتخانه برگزار شد .

  مهدی مهری بررسی اقدامات صورت گرفته در زمینه نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت و توسعه را موضوع اصلی این جلسه عنوان کرد و افزود : در این جلسه اقدامات صورت گرفته در زمینه پیاده سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت و توسعه مورد بررسی قرار گرفت . اقداماتی که شامل تهیه دستورالعمل مهندسی ارزش و بهینه سازی پروژه ها و بررسی آن در کمیته فنی و اجرایی شورای فنی ، برگزاری سمینار آشنایی با آخرین تغییرات مهندسی ارزش، تدوین برنامه آموزشی مدیریتی و کارشناسی برای سطوح مختلف مهندسی ارزش ، معرفی پروژه های مورد نظر برای انجام فرایند مهندسی ارزش در بخش‌های آزادراه و راه‌آهن و انعقاد قراردادهای مربوطه است.

  سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش ادامه داد : دکتر صفری با قدردانی از اقدامات صورت‌گرفته ، شرکت ساخت‌و توسعه را به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشتاز در اجرای دستور مقام عالی وزارت برای استقرار نظام مهندسی ارزش دانست و بر ادامه اقدامات مطابق برنامه اجرایی کلان و سند راهبردی مهندسی ارزش وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد .

  مهری همچنین از تهیه گزارش ماهانه در زمینه اقدامات مهندسی ارزش خبر داد و گفت : مقرر شده تا گزارش اقدامات صورت‌گرفته به صورت منظم و در بازه‌های سه ماهه برای استحضار مقام عالی وزارت تهیه شود و از نمایندگان وزارتخانه در جلسات کارگروه و تیم‌های مهندسی ارزش نیز دعوت به عمل آید .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات اجرایی بخشی از کریدور شمال - جنوب در استان لرستان

  آغاز عملیات اجرایی بخشی از کریدور شمال - جنوب در استان لرستان

  در سیلاب فروردین ماه سال‌جاری حدود ۴۵ درصد از مسیر ‌و ابنیه‌های فنی موجود مورد آسیب شدید و یا تخریب قرار گرفت و این اقدام برای ارتقای مشخصات هندسی مسیر و رفع نقاط پرخطر و تخریب شده این محور مهم صورت می‌گیرد .

  |

  پیشرفت ۸۷ درصدی در احداث ساختمان ایستگاه‌ راه آهن ارومیه

  پیشرفت ۸۷ درصدی در احداث ساختمان ایستگاه‌ راه آهن ارومیه

  حمل‌ونقل ارزان ، ظرفیت‌های گسترده انتقال بار و مسافر و راحتی و سهولت در امر ارتباطات ، امنیت و راحتی آن برای مسافرت‌های طولانی از بزرگ‌ترین مزایای خط آهن در این منطقه است و توسعه شبکه‌های حمل‌ونقلی با توجه به موقعیت جغرافیایی آذربایجان‌غربی و هم‌مرز بودن با سه کشور ...

  |

  تشریح آخرین وضعیت هفت پروژه ریلی اقتصاد مقاومتی

  تشریح آخرین وضعیت هفت پروژه ریلی اقتصاد مقاومتی

  شبکه ریلی جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون ۱۳ هزار ۳۵۰ کیلومتر خطوط در دست بهره‌برداری ، ۳۴۱۰ کیلومتر خطوط در دست احداث و ۴۹۳۰ کیلومتر در حال مطالعه است که با اتمام ۵۱۶ کیلومتر ریل‌گذاری از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سال جاری ، ۹۱۹ کیلومتر از خطوط جدید ریلی مورد بهره‌برداری ...

  |

  نظرات کاربران