در حال بارگذاری ...
 • تشریح الزامات تردد از منطقه یک آزادراه تهران - شمال در ایام پیک سفر

  پرداخت عوارض منطقه یک آزادراه تهران - شمال به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به توقف پشت گیت‌های عوارضی انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل تصریح کرد : تردد در ایام پیک سفر از منطقه ۱ آزادراه تهران - شمال برای جلوگیری از پس‌زدگی ترافیک در نقطه اتصال به جاده چالوس و بزرگراه شهید همت (تهران) نیازمند اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی خاص است .

  خیرالله خادمی با اشاره به زمان بهره‌برداری آزمایشی منطقه ۱ آزادراه تهران - شمال در جمع خبرنگاران اظهار داشت : طبق توافق صورت گرفته میان وزیر راه و شهرسازی ، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس بنیاد مستضعفان مقرر شد ، تاریخ دقیق بهره‌برداری از منطقه ۱ آزادراه تهران - شمال در شورای‌عالی ترابری و کمیسیون ایمنی راه‌ها با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط در این آزادراه مشخص شود . در نظر داریم قبل از اینکه منطقه ۱ آزادراه تهران - شمال به صورت رسمی به بهره‌برداری برسد ،‌ چند روزی به طور آزمایشی مورد بهره‌برداری قرار گیرد تا موارد جزئی نیز شناسایی و رفع شود .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه با بیان اینکه «ظرفیت و ترافیک عبوری منطقه ۱ آزادراه تهران - شمال در شرایط عادی با هیچ مشکلی مواجه نخواهد بود» تاکید کرد : تردد در منطقه ۱ برای ایام پیک سفر نیازمند اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی خاص برای جلوگیری از پس‌زدگی ترافیک در نقطه اتصال به جاده چالوس و بزرگراه شهید همت (تهران) است . پرداخت عوارض منطقه یک آزادراه تهران - شمال به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به توقف پشت گیت‌های عوارضی انجام می‌شود .

  خادمی با اشاره به مبلغ عوارضی منطقه ۱ آزادراه تهران - شمال نیز گفت : نرخ پیشنهادی برای عوارضی این منطقه از آزادراه تاکنون به تصویب نرسیده و دولت در حال انجام بررسی‌های لازم برای تصویب نرخی پایین‌تر از نرخ پیشنهادی ارائه شده است .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال برای عبور مردم از صبح فردا

  بازگشایی منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال برای عبور مردم از صبح فردا

  اگر محور کندوان بسته باشد ، قطعا عبور از آزادراه هم معنایی ندارد چون انتهای منطقه یک به شهرستانک متصل می‌شود و اگر مسیر مسدود باشد خودروها امکان تردد ندارند ، اما به هر حال ما از صبح فردا مسیر را برای عبور خودروها باز می‌کنیم .

  |

  آزادراه تهران - شمال یکی از افتخارات مهندسی ایران

  آزادراه تهران - شمال یکی از افتخارات مهندسی ایران

  از منطقه یک آزادراه تهران - شمال به‌عنوان پروژه نمونه ، برای صدور خدمات فنی - مهندسی استفاده کرد . در ضمن آزادراه تهران - شمال اولین آزادراه هوشمند کشور است که تمام موارد به کار رفته در طول مسیر به‌صورت مکانیزه و هوشمند کنترل می‌شود .

  |

  نظرات کاربران