در حال بارگذاری ...
 • نصب سامانه پیمایش‌سنج در ناوگان‌ وانت بار‌ بین شهری از ۲ ماه آینده

  راننده‌های وانت بار‌ها علاوه بر دریافت بارنامه از شرکت‌های حمل‌ونقلی می‌توانند از طریق تلفن‌همراه یا رایانه (کامپیوتر) بارنامه‌های خود را دریافت کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت : تمامی ناوگان‌های پر مصرف با دریافت بارنامه و از طریق پیمایش می‌توانند سهمیه ۳۰۰ تا ۴۰۰ لیتری دریافت کنند .

  مهران قربانی با بیان اینکه سوخت وانت بار‌ها بر اساس پیمایش تأمین شده است ، گفت : برای وانت بار‌های پرمصرف حدود ۴۰۰ لیتر سوخت در نظر گرفته شده است و در صورت دریافت کارت هوشمند و بارنامه می‌توانند سوخت‌های خود را دریافت کنند .

  معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به اینکه وانت بار‌ها عمدتا جزء ناوگان‌های پرمصرف هستند ، افزود : برای ناوگان تک‌سوز ۳۰۰ تا ۴۰۰ لیتر و برای ناوگان دوگانه‌سوز ۱۲۰ لیتر تعیین شده است . بر اساس بارنامه‌های وانت بار‌ها و به دلیل پیچیدگی‌های زیادی که در این حوزه وجود داشت به ویژه در مقاصد درون شهری و برون شهری ، فضایی ایجاد شده است تا این ناوگان بتواند از طریق ثبت‌نام در سامانه سوخت‌های خود را دریافت کنند .

   وانت بار‌ها برای دریافت سوخت باید بارنامه‌ دریافت کنند

  او در ادامه بیان کرد : تمامی وانت بار‌ها برای دریافت سوخت باید بارنامه‌های خود را دریافت کنند و تمامی این ناوگان باید کارت هوشمند خود را تحویل بگیرند . راننده‌های وانت بار‌ها علاوه بر دریافت بارنامه از شرکت‌های حمل‌ونقلی می‌توانند از طریق تلفن‌همراه یا رایانه (کامپیوتر) بارنامه‌های خود را دریافت کنند .

  قربانی گفت : از ۲ ماه آینده سامانه پیمایش‌سنج بر روی تمامی ناوگان‌های وانت بار‌ها بین شهری نصب می‌شود تا در صورت پیمایش بیشتر و حمل بار بیشتر بتوانند سوخت بیشتری را دریافت کنند .

  او با اشاره به اینکه سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در گذشته تجربه بسیار خوبی در حوزه پیمایش و پیمایش‌سنج بر روی خودرو‌ها داشته است ، اظهار کرد : این سیستم در حمل کالای بین شهری بسیار خوب عمل کرده است و می‌تواند به عنوان یک الگو ، در دیگر بخش‌ها هم استفاده شود .

  معاون حمل‌و‌نقل سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای در پایان گفت : تمامی ناوگان حوزه‌های حمل‌ونقل بین شهری از جمله سواری‌های کرایه‌ای و وانت بار‌ها برای دریافت سوخت باید بر اساس پیمایش ، بتوانند سوخت‌های مورد نظر خود را در این حوزه متناسب با پیمایش‌های خود دریافت کنند .
  مطالب مرتبط

  نکات لازم برای سفر با خودرو شخصی در فصل زمستان و بارش‌های شدید برف

  نکات لازم برای سفر با خودرو شخصی در فصل زمستان و بارش‌های شدید برف

  در طول سفر اگر به دلیل شدت بارش‌ها مجبور به توقف در ترافیک به دلیل فعالیت ماشین آلات راهداری شدید ،‌ ضمن همکاری لازم با دستگاه‌های خدمت‌رسان مانند راهداری ،‌ اوراژانس و پلیس راه ،‌ از سبقت و عبور از لاین مخالف خودداری کنید .

  |

  ریزش برداری و پاکسازی ۹۸ درصد از نقاط مسدود شده در محورهای مواصلاتی لرستان

  ریزش برداری و پاکسازی ۹۸ درصد از نقاط مسدود شده در محورهای مواصلاتی لرستان

  به دلیل بالا آمدن سطح آب در رودخانه کشکان به خاطر مسائل ایمنی تردد از روز گذشته ، مسیر خرم آباد به پل دختر را مسدود و مسیر جایگزین ازادراه خرم ‌آباد - پل زال و از علم به پل دختر و معمولان اعلام شد .

  |

  نصب ۹۳ دوربین ثبت‌ تخلف در جاده‌های استان خوزستان تا پایان سال جاری

  نصب ۹۳ دوربین ثبت‌ تخلف در جاده‌های استان خوزستان تا پایان سال جاری

  اقدامات خوبی در برخی از محورهای استان انجام شده ، اما همچنان با مسائل مختلف و جدی مواجهیم که باید دنبال شوند ؛ با این حال ، حوزه راهداری با تمام توان در جهت بهبود و اصلاح جاده‌ها تلاش کرده است .

  |

  تشریح اقدامات سازمان راهداری برای ارتقا ضوابط ایمنی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور

  تشریح اقدامات سازمان راهداری برای ارتقا ضوابط ایمنی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور

  ۲۵۰۰ شرکت حمل‌ونقل مسافر در کشور اقدام به جابجایی مسافران می‌کنند و مسئولیت مدنی حمل مسافران بر عهده همین شرکت‌ها قرار دارد . در واقع شرکت ها از زمان اخذ پروانه فعالیت با قبول کردن قوانین ، مقررات و بر اساس ضوابط تاسیس این مسئولیت را می‌پذیرند که هدف واحد آن‌ها جلب رضایت ...

  |

  نظرات کاربران