در حال بارگذاری ...
 • اعزام و پذیرش عادی و منظم قطارها در ایستگاه‌ راه‌آهن تهران به رغم بارش‌های شدید

  پس دریافت هشدارهای هواشناسی ، اداره کل راه‌آهن تهران برای کنترل شرایط از آمادگی کامل برخوردار بود به طوری که حتی کارکنانی که شیفت کاری آنها نبوده نیز در پُست‌های خود حاضر شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه‌آهن تهران از روند عادی و منظم اعزام و پذیرش قطارها در ایستگاه‌ راه‌آهن تهران به رغم بارش‌های شدید خبر داد و گفت : از مسافران درخواست می‌شود با مدیریت زمان به موقع و قبل از حرکت‌ قطارها در ایستگاه‌ حاضر شوند .

  علی کاظمی منش با اشاره به وضعیت خطوط و آمادگی اداره کل راه‌آهن در برابر بارش‌ شدید برف از بامداد امروز اظهار داشت : به‌رغم شرایط نا مساعد جوی و بارش سنگین برف ، اعزام و پذیرش تمام قطارها از ایستگاه راه‌آهن تهران به صورت منظم در حال انجام است و بدون هیچگونه اخلالی ، امروز صبح تمامی قطارها طبق برنامه و به صورت منظم از ایستگاه راه‌آهن تهران اعزام شدند .

  مدیرکل راه‌آهن تهران با اشاره به تمهیدات مدیریت بحران برای مقابله با برف و کولاک گفت : پس دریافت هشدارهای هواشناسی ، اداره کل راه‌آهن تهران برای کنترل شرایط از آمادگی کامل برخوردار بود به طوری که حتی کارکنانی که شیفت کاری آنها نبوده نیز در پُست‌های خود حاضر شدند و با توجه به احتمال بارش شدید برف و همچنین جلوگیری از یخ‌زدگی احتمالی ادوات و سکوها ،‌ شن‌ریزی و نمک پاشی انجام شد .

  کاظمی منش یادآور شد : درخواست می‌شود ؛ مسافران با مدیریت زمان و توجه به شرایط جوی ،‌ همچنین احتمال وجود ترافیک درون شهری ، به موقع و قبل از حرکت قطار در ایستگاه حضور یابند .

  گفتنی است ؛ سامانه اطلاع رسانی پاسخگویی به شکایات راه آهن جمهوری اسلامی ایران به عنوان مرکز ارتباط مردمی در تمامی ساعات شبانه روز با خط ویژه تلفنی ۵۱۴۹-۰۲۱در سراسر کشور پاسخگوی مشتریان و هموطنان ارجمند است .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت خدمات مسافری راه آهن در ایام تعطیلات نوروز ۹۹

  بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت خدمات مسافری راه آهن در ایام تعطیلات نوروز ۹۹

  با تمهیدات شرکت های حمل و نقل ریلی و تامین مواد ضدعفونی کننده در قطارهای مسافری و مدیریت مناسب ، بازدیدهای مستمر از واگن های مسافری در دستور کار قرار گرفته تا از این مرحله از بحران به خوبی گذر کنیم .

  |

  مهمترین اقدامات شرکت راه آهن در مقابله با ویروس کرونا در خطوط ریلی کشور

  مهمترین اقدامات شرکت راه آهن در مقابله با ویروس کرونا در خطوط ریلی کشور

  توزیع بیش از ۲۵ هزار ماسک به مسافران و استقرار گروه های اورژانسی در برخی از ایستگاه های ریلی و ابلاغ دستورالعمل مراقبت تشخیص درمان و ارائه خدمات بالینی و انتقال بیماران مشکوک به مراکز درمانی و همکاری مسئولان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از دیگر اقدامات شرکت راه آهن برای ...

  |

  نظرات کاربران