در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات اعزام و پذیرش مسافران در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

  از آغاز بارش برف ، عملیات برف روبی در مسیرهای دسترسی ، معابر و سطوح پروازی شهر فرودگاهی شروع شده و عملیات اعزام و پذیرش مسافران جریان دارد . همچنین با وجود شدت بارش برف کلیه مسیرهای دسترسی به شهر فرودگاهی باز بوده و تردد خودروها در آن ها به صورت روان جریان دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت شهر فرودگاهی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد از آغاز بارش برف ، عملیات برف روبی در مسیرهای دسترسی ، معابر و سطوح پروازی شهر فرودگاهی شروع شده و عملیات اعزام و پذیرش مسافران جریان دارد .

  به دلیل مه غلیظ و کاهش دید افقی به زیر ۴۰۰ متر در ساعات نخست بارش برف و در راستای حفظ ایمنی ، برخی پروازهای فرودگاه امام (ره) به فرودگاه اصفهان تغییر مسیر دادند .

  فهرست پروازهایی که به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان تغییر مسیر دادند به این شرح است : ایران ایرتور ۹۷۱۷ از استانبول ، ایران ایر ۷۶۸ از استانبول ، اطلس گلوبال ۱۱۸۴ از استانبول و قشم ایر ۲۲۱۴ از استانبول ، این پروازها ساعتی پیش به تهران بازگشتند .

  بر اساس این اطلاعیه از آغاز بارش برف ، عملیات برف روبی در مسیرهای دسترسی ، معابر و سطوح پروازی شهر فرودگاهی شروع شده و عملیات اعزام و پذیرش مسافران جریان دارد . همچنین با وجود شدت بارش برف کلیه مسیرهای دسترسی به شهر فرودگاهی باز بوده و تردد خودروها در آن ها به صورت روان جریان دارد .

  همچنین برف روبی مسیرهای دسترسی ، اپرون و تکسی وی ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) انجام شده و این ترمینال آماده میزبانی از مسافران است .

  در این اطلاعیه آمده است : از مسافران محترم تقاضا می‌شود با توجه به لغزندگی معابر برنامه خود را به گونه ای تنظیم کنند تا سه ساعت قبل از زمان پرواز در ترمینال های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) حضور یابند .

  مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به شماره ۰۹۶۳۳۰ و سایت شرکت شهر فرودگاهی به نشانی ikac.ir برای پیگیری آخرین وضعیت پروازها آماده خدمت رسانی هستند .
  مطالب مرتبط

  تشکیل کارگروه اقتصاد دیجیتال در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تشکیل کارگروه اقتصاد دیجیتال در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تهیه نقشه راه توسعه اقتصاد دیجیتال در منطقه آزاد شهر فرودگاهی ، هموارسازی ساختاری و زیر ساختی برای حضور بازیگران تحول اقتصادی در بستر اقتصاد دیجیتال و حرکت به سوی اقتصاد هوشمند با تمرکز بر فناوری های نوین و آینده ساز از قبیل هوش مصنوعی ، بلاکچین و رمز ارزها از عمده اهداف این ...

  |

  توصیه‌های اتحادیه بین‌المللی ACI به دولت ها برای رونق اقتصادی فرودگاه‌ها

  توصیه‌های اتحادیه بین‌المللی ACI به دولت ها برای رونق اقتصادی فرودگاه‌ها

  بخش فرودگاه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم هواپیمایی جهانی است و در میان صنایعی قرار دارد که تحت تأثیر گسترش جهانی COVID-١٩ قرار گرفته و با بحران نقدینگی روبرو است و ما برای حمایت مجدد ازاین صنعت و محافظت از عملیات ضروری فوراً به حمایت مالی دولت ها نیاز داریم .

  |

  نظرات کاربران