در حال بارگذاری ...
 • ضرورت اطلاع از وضعیت پروازها قبل از عزیمت به فرودگاه

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به دنبال بارش شدید برف و کاهش دید افقی در فرودگاه بین المللی مهرآباد ؛ از مسافران هوایی درخواست می شود قبل از عزیمت به فرودگاه جهت اطلاع از پرواز خود با شماره ۱۹۹ تماس بگیرند .

  با توجه به بارش سنگین برف و کاهش دید افقی در فرودگاه بین المللی مهرآباد ، پروازهای این فرودگاه با تاخیر یا تعلیق روبرو خواهد بود .

  در پی بارش برف که از بامداد روز یک شنبه در شهر تهران آغاز شده است ، عملیات برف روبی از همان دقایق اولیه بارش در باند و سطوح پروازی فرودگاه بین المللی مهرآباد در حال انجام است و با وجود عملیاتی بودن باند ، پروازهای این فرودگاه به علت کاهش دید با تاخیر روبرو خواهد بود .

  لذا از کلیه مسافران هوایی در کلیه فرودگاه های کشور به ویژه مسافران به مقصد تهران درخواست می شود ؛ جهت اطلاع از وضعیت پرواز خود پیش از عزیمت به فرودگاه با شماره ۱۹۹ ، در تهران با شماره ۴۴۶۶۵۵۱۹ و ۴۴۶۶۵۵۲۵ و برای اطلاع از وضعیت پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) با شماره ۰۹۶۳۳۰ تماس حاصل نمایند .
  مطالب مرتبط

  توجه ویژه به تامین تجهیزات آتش نشانی فرودگاهی با استفاده از توان داخلی

  توجه ویژه به تامین تجهیزات آتش نشانی فرودگاهی با استفاده از توان داخلی

  در سال های اخیر شاهد افزایش مهارت علمی و فنی کارکنان آتش نشانی فرودگاه ها بوده ایم. همچنین با وجود بروز بحران کرونا و وارد شدن فشار کاری و شیفت های طولانی به کارکنان ، به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی با کمترین موارد بیماری در میان آتش نشانان فرودگاهی مواجه شدیم و کت ایمنی ...

  |

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  نظرات کاربران