در حال بارگذاری ...
 • برقراری اولین پرواز شرکت هواپیمایی قشم در مسیر شیراز – صحار

  پروازهای خارجی فرودگاه شیراز توسط ۹ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی به هفت مقصد خارجی شامل کویت ، دبی ، شارجه ، دوحه ، استانبول ، مسقط و صحار انجام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با هماهنگی های انجام شده با شرکت هواپیمایی قشم ، اولین پرواز این شرکت در مسیر شیراز – صحار انجام شد .

  رضا بدیعی فرد ، مدیرکل فرودگاه های استان گفت : این پرواز ۲۵ دی ماه ۹۸ شروع شده و طبق برنامه شرکت هواپیمایی قشم از این پس ، دو روز در هفته مسافران را در این مسیر جابه جا خواهد کرد .

  مدیرکل فرودگاه های استان فارس افزود : این پرواز روزهای یکشنبه و چهارشنبه با هواپیمای RJ100 انجام می شود . اکنون شرکت های هواپیمایی آسمان و سلام (شرکت هواپیمایی عمان) نیز با انجام ۹ پرواز هفتگی در مسیر شیراز – مسقط و برعکس مشغول فعالیت هستند .

  بدیعی فرد عنوان کرد : پروازهای خارجی فرودگاه شیراز توسط ۹ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی به هفت مقصد خارجی شامل کویت ، دبی ، شارجه ، دوحه ، استانبول ، مسقط و صحار انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

  آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

  این شرکت تازه تاسیس فعالیت خود را با سه فروند هواپیمای ملکی بویینگ ۷۳۷ در مسیرهای مشهد ، تهران ، کیش ، قشم و بندرعباس شروع کرد و طبق برنامه ریزی های انجام شده در آینده نزدیک بر تعداد هواپیماهای خود خواهد افزود .

  |

  رشد ۱۲ درصدی اعزام و پذیرش مسافران هوایی در مهر ماه ۹۸

  رشد ۱۲ درصدی اعزام و پذیرش مسافران هوایی در مهر ماه ۹۸

  سهم پروازهای خارجی مهر ۹۸ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۱۹۶۵ فروند هواپیما است که طی آن حدود ۲۳۸ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به چهار میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎ است .

  |

  بازدید راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

  بازدید راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

  این ترمینال در سه طبقه با سازه ترکیبی فلزی - بتنی به مساحت ۲۳ هزار مترمربع در زمینی به مساحت ۲۱۰۰۰ مترمربع در حال اجرا است و حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد . هم اکنون این پروژه در مرحله نازک کاری و اجرای سایر کارهای جزئی قرار دارد و همچنین نمای شیشه ضلع جنوبی آن در مرحله نصب ...

  |

  نظرات کاربران