در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات آسفالت محور سفیدشهر - محمدآباد در استان اصفهان

  تعریف پروژه در محورهای مواصلاتی استان بر اساس اولویت ، میزان خرابی ، میزان تردد و سایر شاخص ها تعریف و ردیف اعتباری برای آن در نظر گرفته می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : عملیات آسفالت محور سفیدشهر - محمدآباد آغاز شد .

  مهدی فقهی اظهار کرد : عملیات اجرایی آسفالت این محور که از نیمه دوم دی ماه آغاز شده است ، در آینده نزدیک پایان می یابد .

  وی طول این محور را دو کیلومتر عنوان کرد و افزود : برای اجرای این پروژه ۷ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است .

  فقهی هدف از اجرای این پروژه را بهسازی و ارتقای ایمنی تردد در این محور عنوان و خاطرنشان کرد : محدودیت منابع مالی مانع بزرگی برای بهسازی و ترمیم راه‌های استان اصفهان به شمار می‌رود .

  رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد : تلاش می کنیم با اجرای روش های نوین و کم هزینه در راستای بهسازی و ترمیم رویه آسفالت جاده ها گام برداریم . تعریف پروژه در محورهای مواصلاتی استان بر اساس اولویت ، میزان خرابی ، میزان تردد و سایر شاخص ها تعریف و ردیف اعتباری برای آن در نظر گرفته می شود .
  مطالب مرتبط

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  |

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  از هموطنانی که به ناوگان اتوبوسی سفر می‌کنند ، درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه وضعیت نامطلوب در حین رانندگی و نارضایتی از نحوه خدمات رسانی سریعاً از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با این سازمان ارتباط برقرار کنند تا از سوی مسئولان و کارشناسان به موارد مطرح شده و شکایات رسیدگی شود .

  |

  نظرات کاربران