در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات برف روبی ۱۰ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه های استان اصفهان

  امداد‌رسانی به ۱۶۶۲ خودرو در برف مانده به همت ۵۵۴ تن از راهداران زحمتکش استان اصفهان از جمله اقدامات انجام شده در این هفته به شمار می آید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از انجام عملیات برف روبی ۱۰ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از راه های استان طی روزهای ۱۷ تا ۲۴ دی ماه خبر داد .

  مهدی خضری با اشاره به بارش های برف در محورهای مواصلاتی استان اصفهان اظهار کرد : در هفته گذشته عملیات برف روبی ۸۸ محور شریانی و ۴۱ محور غیرشریانی با همت راهداران استان انجام شده  است .

  امداد‌رسانی راهداران به بیش از ۱۶۰۰ خودرو در برف مانده

  وی ادامه داد : امداد‌رسانی به ۱۶۶۲ خودرو در برف مانده به همت ۵۵۴ تن از راهداران زحمتکش استان اصفهان از جمله اقدامات انجام شده در این هفته به شمار می آید .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ضمن اعلام آماده باش کامل راهداران استان اصفهان و تقسیم بندی استان به ۴ منطقه عملیاتی گفت : خوشبختانه با هم افزایی همه ادارات ستادی و شهرستانی عملیات راهداری زمستانی به خوبی انجام شده است .

  خضری اظهار کرد: برای برف‌روبی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان و جلوگیری از یخ‌زدگی سطح جاده ها ۵ هزار و ۲۵۵ تن نمک پاشی انجام گرفته است . برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه رعایت سرعت مطمئنه، استفاده از زنجیرچرخ در هنگام بارش برف ، استعلام وضعیت جاده ها قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ و پرهیز از سفرهای غیرضروری لازم است .
  مطالب مرتبط

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  |

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  از هموطنانی که به ناوگان اتوبوسی سفر می‌کنند ، درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه وضعیت نامطلوب در حین رانندگی و نارضایتی از نحوه خدمات رسانی سریعاً از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با این سازمان ارتباط برقرار کنند تا از سوی مسئولان و کارشناسان به موارد مطرح شده و شکایات رسیدگی شود .

  |

  نظرات کاربران