در حال بارگذاری ...
 • نصب و بهره برداری از ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان مازندران

  از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست معاونت فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت : در راستای ارتقای ایمنی به منظور کاهش تصادفات جاده ای ۹ دستگاه پل عابر پیاده در جاده های استان نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت .

  ابوالفضل صفری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این اداره کل نسبت به اجرای وظایف ذاتی خود در اجرای برنامه‌های ایمن سازی عبور و مرور عرضی عابران پیاده در نقاط حادثه خیز و به منظور ایمن سازی مدارس و دانشگاه‌های حاشیه راه‌ها ، احداث پل‌های عابرپیاده را با بهره‌گیری ازتوان کانون‌های تبلیغاتی خصوصی در دستور کار دارد .

  وی در ادامه خاطرنشان کرد : از مزایا اجرای این طرح ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل ونقل و تسهیل عبور و مرور ، افزایش ظرفیت سواره رو با حذف تداخل جریان عابران و افزایش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابران پیاده برشمرد .

  صفری اظهار امیدواری کرد که با اختصاص بودجه‌های مناسب از سوی سازمان متبوع تعداد بیشتری از پل‌ها با استفاده از فناوری های جدید در محورهای پرتردد حوزه استحفاظی نصب و در اختیار مردم قرار گیرد . تاکنون تعداد۲۵۰دستگاه پل عابر پیاده درمحورهای استان ونقاط حادثه خیز احداث شده و در نظر است تاپایان سال ۹۸ سه دستگاه پل عابر در نقاط حادثه خیز درمحورهای مواصلاتی استان باهمکاری بخش خصوصی احداث شود .

  سرپرست معاونت فنی این اداره کل در خصوص جمع آوری تابلوهای غیر‌مجازدر از ابتدای سال‌جاری تاکنون گفت : ۱۲۶۳ فقره تابلو غیرمجاز با همکاری ادارات تابعه و نیروی انتظامی جمع آوری شد .
  مطالب مرتبط

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  الزام شرکت های حمل و نقل مسافربری به رعایت ضوابط جدید جابجایی مسافران برون شهری

  از هموطنانی که به ناوگان اتوبوسی سفر می‌کنند ، درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه وضعیت نامطلوب در حین رانندگی و نارضایتی از نحوه خدمات رسانی سریعاً از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با این سازمان ارتباط برقرار کنند تا از سوی مسئولان و کارشناسان به موارد مطرح شده و شکایات رسیدگی شود .

  |

  نظرات کاربران